Меню
Герої не вмирають
Банери

Про розроблення детального плану території
земельної ділянки розташованої за межами
населених пунктів на території Богдашівської
сільської ради Здолбунівського району

Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши звернення голови Богдашівської сільської ради Хабатюк Ірини Степанівни від 04 вересня 2018 року щодо розробки детального плану території земельної ділянки розташованої за межами населених на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району орієнтовною площею 2,5 га, з метою реконструкції існуючого кладовища із розширенням його меж (далі – детальний план території):

1. Розробити детальний план території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району орієнтовною площею 2,5 га, з метою реконструкції існуючого кладовища із розширенням його меж.

2. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок коштів Богдашівської сільської ради або інших джерел не заборонених законом.

3. Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації спільно з головою Богдашівської сільської ради Хабатюк Іриною Степанівною забезпечити:

– укладення договору на розроблення містобудівної документації із проектною організацією, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації, підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;

– оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті райдержадміністрації;

– організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України;

– подання проекту детального плану території на затвердження в установленому законодавством України порядку.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Власюк Л.П.

 

Голова адміністрації                                                    Сергій Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЛипень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031