Меню
Герої не вмирають
Банери

Про підсумки роботи галузей господарського
комплексу та виконання бюджету
Здолбунівського району
за  дев’ять місяців 2017 року

Завдяки системній організаційній роботі органів виконавчої влади району протягом дев’яти місяців 2017 року забезпечено стабільну роботу та динаміку розвитку господарського комплексу і соціальної сфери.

Промисловими підприємствами району реалізовано продукції (товарів, послуг) на 25,8 відсотка більше у порівнянні з відповідним  показником  минулого року.

Нарощено виробництво цементу на 0,5 відсотка, мішків та пакетів з полімерів етилену – на 7,8 відсотка.

Для проведення посіву сільськогосподарськими підприємствами залучено   25 млн. грн. кредитних ресурсів.

На 16 відсотків зросло виробництво яєць, м’яса – на 16 відсотків.

На 78 відсотків нарощено поголів’я свиней, на 12 відсотків збільшено поголів’я ВРХ, у тому числі корів – на 13 відсотків.

Проводиться виплата орендної плати за користування земельними частками (паями) в 2017 році.

Рівень оплати населенням за надані житлово-комунальні послуги склав 123,4 відсотка.

На фінансування заходів з підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років спрямовано 3,7 млн.грн.

Будівельними підприємствами  виконано будівельних робіт на суму 29,5 млн.грн., що на 1,5 відсотка більше ніж у відповідному періоді минулого року.

Освоєно 53,8 млн.грн. капітальних інвестицій, що на 34 відсотка більше ніж у відповідному періоді минулого року.

Забезпечується зростання внеску малого підприємництва у вирішення актуальних проблем району.

До зведеного бюджету району надійшло 90,6 млн.грн власних та закріплених доходів, що становить 108,6 відсотка до затверджених призначень. Ріст надходжень порівняно з відповідним періодом 2016  року становить  29,5 млн.грн або 48,4 відсотка.

До бюджету Пенсійного фонду України по Здолбунівському району надійшло 292,4 тис.грн., завдання виконано на 105,7 відсотка.

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери району.

Середньомісячна заробітна плата становить 5893 грн. і зросла порівняно з показником 2016 року на 42,4 відсотка.

Разом з тим, допущено спад виробництва плівки поліетиленової на 5 відсотків та тари деревяної на 22,7 відсотка.

Сільськогосподарськими підприємствами району протягом дев’яти місяців   2017 року вироблено валової  продукції на суму 69,3 млн. грн., що становить 85,3 відсотка до відповідного періоду минулого року.

На 3 відсотки зменшено виробництво молока, поголів’я птиці – на 20 відсотків.

На 16 відсотків зменшено реалізацію на забій худоби та птиці в живій вазі.

Залишається значною заборгованість споживачів району за надані житлово-комунальні послуги.

Недоїмка по збору на обов’язкове державне пенсійне страхування по Здолбунівському району становить 485,6 тис.грн.

Заборгованість із виплати заробітної плати становить 349,6 тис.грн.

Враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за дев’ять місяців 2017 року, керуючись повноваженнями, передбаченими статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.Рекомендувати керівникам промислових підприємств, установ та організацій району:

1) проаналізувати підсумки роботи очолюваних ними підприємств за дев’ять місяців 2017 року;

2) вжити вичерпних заходів щодо стабілізації ситуації та недопущення подальшого скорочення обсягів промислового виробництва підприємствами, на яких допущено зниження обсягів випуску продукції.

2.Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1) вжити заходи щодо завершення комплексу осінньо- польових робіт;

2) забезпечити своєчасне і в повному обсязі проведення розрахунків землекористувачів за оренду земельних та майнових паїв за 2017 рік;

3) для   забезпечення   контролю за ситуацією у промисловому комплексі  району  здійснювати  щомісячний моніторинг  роботи  промислових підприємств, розташованих на території Здолбунівського району, в межах повноважень сприяти вирішенню їх проблемних питань;

4) активізувати   роз’яснювальну  роботу щодо  залучення  вітчизняних та іноземних  інвестицій  в економічний розвиток  галузей господарського комплексу району;

5) з метою розвитку галузі садівництва на території району, створення нових спеціалізованих господарств та надання їм відповідних стимулів для ефективного нарощування об’ємів виробництва плодів та ягід розробити Програму розвитку садівництва та ягідництва в Здолбунівському районі на 2018-2022 роки .

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації спільно із Здолбунівським відділенням Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Рівненській області та Рівненським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Рівненської області:

1) забезпечити постійний контроль за наповненням дохідної частини місцевих бюджетів, виконанням завдань із надходження платежів до бюджетів усіх рівнів та скорочення податкового боргу;

2) вжити дієвих заходів щодо забезпечення належного обліку платників та повноти надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

3) вжити заходів щодо безумовного виконання статті 77 Бюджетного кодексу України в частині першочергового врахування потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, проведення розрахунків за комунальні послуги, енергоносії та не допускати кредиторської заборгованості;

4) забезпечити дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів, оптимізації мережі бюджетних установ та штатної чисельності їх працівників.

4.Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації:

1) здійснювати постійний контроль за виконанням заходів щодо забезпечення повних розрахунків споживачів за отримані ними  житлово-комунальні  послуги  та енергоносії;

2) до 01.01.2018 визначити перелік об’єктів для участі в обласному конкурсі проектів з енергоефективності.

5.Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації здійснювати постійний контроль за використанням коштів, спрямованих на ремонт доріг комунальної власності.

6.Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на опалювальний період 2017-2018 років.

7.Районній тимчасовій комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проаналізувати стан справ та причини виникнення проблем із росту заборгованості із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах, та розробити пропозиції, спрямовані на її погашення до кінця 2017 року.

8.Рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад:

1) забезпечити створення об’єднаних територіальних громад на відповідних територіях;

2)  забезпечити виконання завдань щодо наповнення місцевих бюджетів власними доходами, економне і раціональне використання бюджетних коштів, посилити контроль за недопущенням росту кредиторської та дебіторської заборгованостей місцевих бюджетів;

3) забезпечити своєчасне та повне освоєння коштів цільових видатків державного та місцевого бюджетів, спрямованих на будівництво та реконструкцію об’єктів соціальної сфери та інфраструктури району.

9.Виконавцям забезпечити виконання розпорядження у повному обсязі та проінформувати райдержадміністрацію до 20 січня 2018 року.

10.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 квітня 2017 року №211 «Про підсумки роботи галузей господарського комплексу та виконання бюджету Здолбунівського району за перший квартал 2017 року».

11.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови та заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова адміністрації                                                             Сергій Кондрачук

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728