Меню
Герої не вмирають
Банери

Про оголошення конкурсу на
заміщення вакантної посади
державної служби

Відповідно до вимог Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття  посад державної служби», у зв’язку з необхідністю заміщення вакантних посад державних службовців:

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» , начальника відділу у справах молоді  та спорту  Здолбунівської районної державної адміністрації.
  1. Затвердити умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» , що додаються.
  1. Виконувачу обов’язків завідувача сектору управління персоналом апарату адміністрації Рипич Н.М. в установленому порядку забезпечити передачу електронної версії документів з проведення конкурсу Міжрегіональному управлінню Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях та розмістити на офіційному сайті Здолбунівської районної державної адміністрації за електронною адресою: zdolbun.gov.ua .
  1. Провести конкурсний відбір на вищезазначену посаду 21 квітня 2017 року о 10.00 год. за адресою: м. Здолбунів, вул. Грушевського 14.
  1. Виконання функцій адміністратора під час проведення конкурсного відбору на вакантну посаду державної служби категорій «Б» покладається на головного спеціаліста сектору управління персоналом апарату Здолбунівської районної державної адміністрації Рипич Н.М..
  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                                              Сергій Кондрачук

Умови конкурсу

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери