Меню
Герої не вмирають
Банери

Про підсумки роботи галузей господарського
комплексу та виконання бюджету
Здолбунівського району
за  перший квартал 2017 року

Завдяки системній організаційній роботі органів виконавчої влади району у першому кварталі 2017 року забезпечено стабільну роботу та динаміку розвитку господарського комплексу і соціальної сфери.

Промисловими підприємствами району реалізовано продукції (товарів, послуг) на 10,4 відсотка більше у порівнянні з відповідним  показником  минулого року.

Нарощено виробництво цементу на 6,2 відсотка, плівки поліетиленової на 0,7 відсотка та тари деревяної на 20,2 відсотка.

Для проведення посіву сільськогосподарськими підприємствами залучено   25 млн. грн. кредитних ресурсів.

На 33 відсотки нарощено поголів’я птиці, на 12 відсотків збільшено виробництво продукції вирощування худоби та птиці.

Рівень оплати населенням за надані житлово-комунальні послуги становить 201,5 відсотка.

Забезпечується зростання внеску малого підприємництва у вирішення актуальних проблем району.

Планові завдання за доходами до зведеного бюджету забезпечено на 123,7 відсотка, до місцевого бюджету  – на 135 відсотків, до державного бюджету – на 105,4 відсотка, до спеціального фонду місцевого бюджету – на 127,8 відсотка, за надходженнями по єдиному соціальному внеску – на 156,5 відсотка.

До зведеного бюджету району надійшло 27,6 млн.грн. власних та закріплених доходів, що становить 144,7 відсотка до затверджених призначень та 163,5 відсотка до відповідного показника минулого року.

До бюджету Пенсійного фонду України протягом першого  кварталу 2017 року надійшло 182,6 тис.грн., завдання виконано на 103,3 відсотка.

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери району.

Середньомісячна заробітна плата становить 4198 грн. і зросла порівняно з показником 2016 року на 15,1 відсотка.

Разом з тим, допущено спад виробництва мішків та пакетів із полімерів етилену на 17,6 відсотка.

Сільськогосподарськими підприємствами району в першому кварталі   2017 року вироблено валової  продукції на суму 4,9 млн. грн., що становить 93,2 відсотка до відповідного періоду минулого року.

На 13 відсотків зменшено поголів’я ВРХ, у тому числі корів – на 11 відсотків та поголів’я свиней – на 13 відсотків.

Залишається значною заборгованість споживачів району за надані житлово-комунальні послуги.

На 63,4 відсотка зменшено виконання обсягу будівельних робіт.

На розвиток економіки району суб’єктами господарювання за рахунок усіх джерел фінансування освоєно капітальних інвестицій на 16,8 відсотка менше ніж у відповідному періоді минулого року.

Податкова заборгованість до зведеного бюджету району складає 9,6 млн.грн.

Недоїмка по збору на обов’язкове державне пенсійне страхування по Здолбунівському району становить 499,3 тис.грн.

Заборгованість із виплати заробітної плати становить 34,3 тис.грн.

Враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за перший квартал 2017 року, керуючись повноваженнями, передбаченими статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 1. Рекомендувати керівникам промислових підприємств, установ та організацій району:

1) проаналізувати підсумки роботи очолюваних ними підприємств за перший квартал 2017 року;

2) вжити вичерпних заходів щодо стабілізації ситуації та недопущення подальшого скорочення обсягів промислового виробництва підприємствами, на яких допущено зниження обсягів випуску продукції.

 1. Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1) вжити організаційних заходів щодо завершення сільськогосподарськими товаровиробниками комплексу весняно-польових робіт в прогнозованих обсягах;

2) вжити дієвих заходів щодо стабілізації ситуації в молочному та м’ясному скотарстві;

3) для   забезпечення   контролю за ситуацією у промисловому комплексі  району  здійснювати  щомісячний моніторинг  роботи  промислових підприємств, розташованих на території Здолбунівського району, в межах повноважень сприяти вирішенню їх проблемних питань;

4) проводити відповідну роботу,  а також активізувати   роз’яснювальну  роботу щодо  залучення  вітчизняних та іноземних  інвестицій  в економічний розвиток  галузей господарського комплексу району.

 1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації спільно із Здолбунівським відділенням Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Рівненській області та Рівненським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Рівненської області:

1) забезпечити постійний контроль за наповненням дохідної частини місцевих бюджетів, виконанням завдань із надходження платежів до бюджетів усіх рівнів та скорочення податкового боргу;

2) вжити дієвих заходів щодо забезпечення належного обліку платників та повноти надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

3) вжити заходів щодо безумовного виконання статті 77 Бюджетного кодексу України в частині першочергового врахування потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, проведення розрахунків за комунальні послуги, енергоносії та не допускати кредиторської заборгованості;

4) забезпечити дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів, оптимізації мережі бюджетних установ та штатної чисельності їх працівників;

5) посилити контроль за відшкодуванням фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

 1. Відділу з питань надзвичайних ситуацій. цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації здійснювати постійний контроль за виконанням заходів щодо забезпечення повних розрахунків споживачів за отримані ними житлово-комунальні послуги  та енергоносії.
 2. Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації спільно з департаментом з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації забезпечити своєчасне та повне освоєння коштів цільових видатків державного та місцевого бюджетів, спрямованих на будівництво та реконструкцію об’єктів соціальної сфери та інфраструктури району.
 1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації спільно із Здолбунівським відділенням Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Рівненській області та Рівненським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Рівненської області:

1) забезпечити постійний контроль за дотриманням вимог чинного законодавства в частині підвищення мінімальної заробітної плати, диференціацією розмірів заробітної плати працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери, а також недопущенням їх скорочення та переведення на неповний робочий час;

2) забезпечити призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на новий термін домогосподарствам, у яких термін отримання субсидій закінчився

 1. Районній тимчасовій комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення активізувати роботу щодо недопущення росту заборгованості із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах, сприяти її погашенню протягом другого кварталу 2017 року.
 2. Рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад:

1) з метою забезпечення належного обліку платників, повного і своєчасного надходження плати за землю у 2017 році привести у відповідність із вимогами статті 13 Закону України «Про оцінку земель» та підпункту 288.5.1 пункту 288.5 статті 288 Податкового кодексу України договори оренди земельних ділянок державної та комунальної власності, які укладались без проведення нормативної грошової оцінки, або річна сума платежу за якими є меншою 3 відсотків нормативної грошової оцінки;

2)  активізувати діяльність щодо участі у програмах транскордонного співробітництва, міжнародної технічної допомоги, співпраці з донорськими організаціями з метою залучення позабюджетних коштів для фінансування соціальної та виробничої сфер.

 1. Виконавцям забезпечити виконання розпорядження у повному обсязі та проінформувати райдержадміністрацію до 20 липня 2017 року.
 2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 січня 2017 року №43 «Про підсумки роботи галузей господарського комплексу Здолбунівського району за 2016 рік».
 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови та заступника голови – керівника апарату райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

В.о.голови адміністрації                                                      Леонід Власюк

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031