Меню
Герої не вмирають
Банери

Про організацію системи контролю
за виконанням документів
та стан виконавської дисципліни
за I півріччя 2017 року

Керуючись статтями 2, 6, 16, 28, пунктом 1 статті 25, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  з метою покращення стану виконавської дисципліни в органах державної виконавчої влади Здолбунівського району та виконавчих комітетах місцевих рад:

  1. Інформацію «Про організацію системи контролю за виконанням документів та стан виконавської дисципліни за I півріччя 2017 року» взяти до відома та надіслати структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади району та виконавчим комітетам місцевих рад.
  1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, виконавчим комітетам міської, селищної, сільських рад :

1)      вжити додаткових заходів щодо поліпшення якості підготовки інформацій про хід виконання документів;

2)     не допускати випадків порушення термінів реагування на документи органів виконавчої влади вищого рівня, неподання інформацій про хід виконання документів.

  1. Виконавчим комітетам Білашівської, Богдашівської, Бущанської, Дерманської Першої, Здовбицької, Старомощаницької, Уїздецької сільських рад забезпечити безумовне виконання доручення голови райдержадміністрації від 07 березня 2017 року № 11/01-04/17 щодо забезпечення належного стану протипожежного захисту населених пунктів, розташованих на території Здолбунівського району та інформувати про проведену роботу у встановлені терміни.
  1. Провідному спеціалісту відділу організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату райдержадміністрації:

1)    продовжити щоденний моніторинг та аналіз стану виконавської дисципліни;

2)   відповідно до планів роботи здійснювати перевірки стану виконавської дисципліни та фактичного виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня та вносити пропозиції голові райдерж-адміністрації щодо притягнення в установленому порядку до відповідальності посадових осіб, винних у несвоєчасному чи неналежному виконанні актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій.

  1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 26 січня 2017 року № 44 «Про організацію системи контролю за виконанням документів та стан виконавської дисципліни за 2016 рік».
  1. Про хід виконання розпорядження та стан виконавської дисципліни інформувати райдержадміністрацію до 05 жовтня 2017 року, по пункту 3 – у встановлені документами терміни.
  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                          Сергій Кондрачук

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031