Меню
Герої не вмирають
Банери

Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації із землеустрою щодо
встановлення меж земельних ділянок в натурі
(на місцевості) Якимчук Ользі Ілларіонівні
для ведення особистого селянського господарства
на території Бущанської сільської ради

Розглянувши заяву громадянки Якимчук Ольги Ілларіонівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, згідно із сертифікатом серії РВ№001364, керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Дати дозвіл Якимчук Ользі Ілларіонівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо в встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 1,83 гектара, в тому числі: рілля – 1,83 гектара (масив 5, ділянка 10) для ведення особистого селянського господарства на території Бущанської сільської ради.

2. Якимчук Ользі Ілларіонівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства розробити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства та подати на розгляд і затвердження до районної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                              Сергій  Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери