Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення доповнень до
Програми економічного та
соціального розвитку Здолбунівського
району на 2016 рік

Керуючись статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

  1. Внести доповнення до розділу «Основні показники у галузі будівництва та капітального розвитку Здолбунівського району на 2016 рік» Програми економічного та   соціального розвитку Здолбунівського району на 2016 рік (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації від 18 січня 2016 року № 24 «Про програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2016 рік» та затвердженої рішенням Здолбунівської районної ради від 24 лютого 2016 року № 44 «Про програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2016 рік»:

1)  доповнити підрозділ «Освіта» новим пунктом 59 такого змісту:

«59. Забезпечення регулярного перевезення учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району у сільській місцевості до місця навчання, роботи і додому із залученням перевізників, які мають відповідний дозвіл.

Джерело фінансування: кошти на утримання установ освіти, районний бюджет.

Відповідальний: Карпенко Л.Є.- начальник відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації».

2) доповнити підрозділ «Житлово-комунальне господарство» новим пунктом 11 такого змісту:

  1. Здійснення оплати за виготовлений проект «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 8,5 га для ведення індивідуального садівництва учасникам АТО, розташованої на території Глинської сільської ради за межами населеного пункту с.Глинськ».

Джерело фінансування: районний бюджет (12908 грн.).

Відповідальні: Щавінський В.Р. – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, Нечипорук В.М. – начальник фінансового управління райдержадміністрації».

  1. Відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Здолбунівської райдержадміністрації подати зміни та доповнення до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                  Сергій Кондрачук