Меню
Герої не вмирають
Банери

Про підсумки роботи галузей
господарського комплексу
Здолбунівського району
за 2015 рік

Протягом 2015 року робота органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, промислових та аграрних підприємств, установ та організацій бюджетної та соціальної сфер, малого та середнього бізнесу району була спрямована на нарощення обсягів виробництва та реалізації промислової та сільськогосподарської продукції, виконання планових завдань із наповнення бюджетів усіх рівнів, економне витрачання енергоносіїв, забезпечення виконання заходів програм соціального спрямування.
Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами району збільшився на 22,1 відсотка.

За основними видами промислової продукції нарощено виробництво цементу, виробів будівельних з пластмас, плитки тротуарної, блоків та бордюр з бетону, цегли будівельної.

Протягом 2015 року відбулось збільшення виробництва зернових культур.

Розрахунок за користування земельними та майновими паями в 2015 році сільськогосподарськими підприємства з орендодавцями забезпечено на 100 відсотків.

Продовжується робота з переведення котелень зі споживання природного газу на використання альтернативних видів палива.

За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку реалізовано 4 проекти.

Протягом 2015 року в районі реаалізовувалось 9 енергоефективних проектів

Будівельними підприємствами виконано будівельних робіт на суму 44,2 млн.грн., що в 2 рази більше до відповідного показника 2014 року.

Введено в експлуатацію житло загальною площею 11245 метрів квадратних, що на 54 відсотки більше минулорічного показника.
Проведено роботи з підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015 – 2016 року.

Продовжується робота з виготовлення генеральних планів населених пунктів району.

Пройшла державну експертизу схема планування території району.

Стабільно функціонує транспортний комплекс району.

Проводився капітальний та поточний ремонт вулиць та доріг району.

Забезпечується зростання внеску малого підприємництва у вирішення актуальних проблем району.
Проводиться робота по впровадженню в діяльності бюджетних установ та організацій системи електронних закупівель «ProZorro».

Забезпечено виконання завдань із надходжень до зведеного, державного та місцевого бюджетів на 110,2, 111,1 та 109,6 відсотка відповідно.
Планові надходження по єдиному соціальному внеску виконано на 110,4 відсотка.

Завдання з виконання власних надходжень місцевого бюджету виконано на 115,4 відсотка.

Виконання завдання щодо надходжень власних коштів до управління Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі становить 153,9 відсотка.
Середній розмір пенсій з початку року збільшився на 7,8 відсотка і станом на 1 січня 2016 року становить 1458 грн.

Середньомісячна заробітна плата збільшилась на 14,6 відсотка і склала 3423 гривні.

Разом з тим, промисловими підприємствами району допущено скорочення обсягів виробництва плівки поліетиленової, мішків та пакетів з полімерів етилену, тари деревяної.

Сільськогосподарськими підприємствами району у 2015 році вироблено валової продукції на суму 188,3 млн.грн, що становить 99,7 відсотка до обсягів 2014 року.
В агропромисловому комплексі зменшено поголів’я ВРХ та птиці.

Залишається значною заборгованість споживачів району за надані житлово-комунальні послуги.

Значним залишається податковий борг за податковими зобов’язаннями до зведеного бюджету району. Станом на 1 січня 2016 року він склала 9 млн.грн.

Заборгованість по єдиному соціальному внеску у порівнянні з початком 2015 року зросла на 19,6 відсотка.
На 52,2 відсотка зросла недоїмка по збору на обов’язкове державне пенсійне страхування по Здолбунівському району та склала майже 1,4 млн.грн.

Заборгованість із виплати заробітної плати склала 433,2 тис.грн.

Враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за 2015 рік, з метою виконання завдань Президента України та Кабінету Міністрів України, та керуючись повноваженнями, передбаченими статтею 119 Конституції України та статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Рекомендувати керівникам промислових підприємств, установ та організацій району:

1) проаналізувати підсумки роботи очолюваних ними підприємств за 2015 рік;

2) вжити вичерпних заходів щодо стабілізації ситуації та недопущення подальшого скорочення обсягів промислового виробництва підприємствами, на яких допущено зниження обсягів випуску продукції.

2. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1) активізувати роботу підприємств агропромислового комплексу щодо залучення кредитів для фінансового забезпечення сільськогосподарських робіт, розвитку галузей тваринництва та рослинництва;

2) вжити заходів щодо забезпечення своєчасної підготовки та проведення в оптимальні агротехнічні терміни комплексу весняно-польових робіт;

3) вжити заходів щодо оптимізації структури посівних площ під урожай 2016 року з урахуванням потреб внутрішнього продовольчого ринку;

4) сприяти залученню інвестицій у розвиток та модернізацію агропромислового комплексу району.

3. Здолбунівській об’єднаній Державній податковій інспекції ГУ ДФС України у Рівненській області активізувати роботу з детінізації економіки, збільшення надходжень податку з доходів фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та плати за землю, передусім орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

4. Управлінню Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі вжити невідкладних заходів щодо скорочення обсягів боргу до бюджету Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі, забезпечення виконання планових завдань із наповнення бюджету Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі та посилити контроль за відшкодуванням фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

5. Відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва райдержадміністрації:

1) для забезпечення контролю за ситуацією у промисловому комплексі району здійснювати щомісячний моніторинг роботи промислових підприємств, розташованих на території Здолбунівського району, в межах повноважень сприяти вирішенню їх проблемних питань;

2) проводити відповідну роботу, а також активізувати роз’яснювальну роботу щодо залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в економічний розвиток галузей господарського комплексу району;

3) продовжити роботу щодо інформування місцевих суб’єктів підприємницької діяльності про можливості та перспективи долучення до системи «ProZorro» в ролі не лише замовників, а й постачальників товарів, робіт і послуг.

6. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації:

1) здійснювати постійний контроль за виконанням заходів щодо забезпечення повних розрахунків споживачів за отримані ними житлово-комунальні послуги та енергоносії;

2) сприяти впровадженню енергозберігаючих технологій шляхом переведення котелень на альтернативні види палива;

3) забезпечити використання коштів, спрямованих на ремонт доріг комунальної власності.

7. Районному центру зайнятості населення забезпечити в межах компетенції виконання завдань районної Програми зайнятості населення протягом 2016 року.

8. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з управлінням Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі та Здолбунівською об’єднаною Державною податковою інспекцією ГУ ДФС у

Рівненській області активізувати роботу, спрямовану на легалізацію виплати заробітної плати та недопущення випадків її виплати нижче законодавчо встановленого мінімального розміру.

9. Районній тимчасовій комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат активізувати роботу щодо зупинення росту заборгованості із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах та сприяти її погашенню до кінця 2016 року.

10. Рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад забезпечити виконання завдань щодо наповнення місцевих бюджетів власними доходами, економне і раціональне використання бюджетних коштів та енергоносіїв.

11. Виконавцям забезпечити виконання розпорядження у повному обсязі та проінформувати райдержадміністрацію до 20 квітня 2016 року.

12. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 жовтня 2015 року №398 «Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району за дев’ять місяців 2015 року».

13. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника та заступника голови райдержадміністрації.

Голова адміністрації                                                           С.Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери