Меню
Герої не вмирають
Банери

Про підсумки роботи галузей
господарського комплексу
Здолбунівського району
за  перше півріччя 2016 року

 

Завдяки системній організаційній роботі органів виконавчої влади району у першому півріччі 2016 року забезпечено стабільну роботу та динаміку розвитку господарського комплексу і соціальної сфери.

Протягом першого півріччя підприємствами району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 420,1 млн.грн. (115,1% до показника минулого року).

Нарощено виробництво труб та шлангів з пластмас на 65%, виробів з пластмас на 44,3%, цегли на 16,7%, тари деревяної на 1%.

Для розвитку агропромислового комплексу району в першому півріччі було залучено 12 млн.грн. інвестиційних коштів.

Сільськогосподарськими формуваннями району розпочато виплату орендної плати за користування земельними паями в 2016 році

Обсяги виконання будівельних робіт у фактичних цінах склали 13,6 млн. грн., що в 2,1 раза більше до відповідного періоду минулого року.

Обсяг капітальних інвестицій склав 20 млн.грн., що на 65,9% більше ніж у відповідному періоді минулого року.

Забезпечується зростання внеску малого підприємництва у вирішення актуальних проблем району.

З метою відкритості і прозорості при здійсненні закупівель розпорядниками бюджетних коштів товарів, робіт та послуг продовжується робота по впровадженню в діяльності бюджетних установ та організацій системи електронних закупівель «ProZorro».

Планові завдання за доходами до зведеного бюджету забезпечено на 110,4%, до місцевого бюджету на 116,9%, надходження по єдиному соціальному внеску  на 109,3%.

Власні доходи до зведеного бюджету Здолбунівського району в загальній сумі надходжень склали 37,9 млн.грн., завдання виконано на 136,8%.

До бюджету Пенсійного фонду України протягом першого  півріччя 2016 року надійшло 363,7 тис.грн., завдання виконано на 117,5%.

Середній розмір пенсій з початку року збільшився на 3,2%  і станом на 01 липня 2016 року становить 1504,44 грн.

Відсутня заборгованість з виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери району.

Середньомісячна заробітна плата становить 3524 грн. і у порівнянні з відповідним періодом минулого року зросла на 14,2%

За сприяння служби зайнятості протягом першого півріччя 2016 року працевлаштовано 1354 особи, що на 29,7% більше ніж у першому півріччі 2015 року.

Разом з тим, допущено спад виробництва плівки поліетиленової на 11,6%, мішків та пакетів з полімерів етилену на 12,2%, цементу на 1,5%.

Сільськогосподарськими підприємствами району вироблено валової продукції на суму 10,6 млн грн., що склало 93,2% до відповідного періоду минулого року.

Залишається значною заборгованість споживачів району за надані житлово-комунальні послуги.

Не виконано планові завдання з надходжень до державного бюджету, виконання надходжень склало 99,8%.

Заборгованість до Зведеного бюджету району у порівнянні з початком року збільшилась на 11% і становить 10 056,6 тис.грн.

Недоїмка по збору на обов’язкове державне пенсійне страхування по Здолбунівському району становить 912,7 тис.грн.

Заборгованість із виплати заробітної плати становить 29,0 тис.грн.

Враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за перше півріччя 2016 року, керуючись повноваженнями, передбаченими статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 1. Рекомендувати керівникам промислових підприємств, установ та організацій району:

1) проаналізувати підсумки роботи очолюваних ними підприємств за перше півріччя 2016 року;

2) вжити вичерпних заходів щодо стабілізації ситуації та недопущення подальшого скорочення обсягів промислового виробництва підприємствами, на яких допущено зниження обсягів випуску продукції.

 1. Відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації:

1) вжити організаційних заходів щодо забезпечення збирання урожаю ранніх зернових і зернобобових культур в оптимальні агротехнічні терміни з дотриманням вимог безпеки праці та протипожежної безпеки;

2) сприяти створенню реальних передумов стабілізації чисельності поголів’я великої рогатої худоби, нарощення поголів’я свиней, збільшення обсягу виробництва тваринницької продукції;

3) здійснювати моніторинг стану розрахунків землекористувачів за оренду земельних та майнових паїв, вживати заходів щодо дотримання ними умов договору;

4) активізувати роботу із залучення інвестицій у розвиток агропромислового комплексу та модернізацію сільськогосподарського виробництва.

 1. Здолбунівському відділенню Рівненської об’єднаної державної податковій інспекції ГУ ДФС у Рівненській області:

1) забезпечити контроль за наповненням дохідної частини місцевих бюджетів та належне виконання планових завдань;

2) вжити дієвих заходів щодо ліквідації заборгованості зі сплати податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.

 1. Управлінню Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі забезпечити:

1) виконання дохідної частини бюджету Пенсійного фонду України відповідно до затвердженого обсягу на 2016 рік та своєчасне фінансування виплати пенсій;

2) належну взаємодію з Здолбунівським районним відділом Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області щодо вжиття дієвих заходів із погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування економічно активних платників, подання до правоохоронних органів матеріалів стосовно платників, які мають значну заборгованість до Пенсійного фонду України та ухиляються від її погашення.

 1. Відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва райдержадміністрації:

1) для   забезпечення   контролю за ситуацією у промисловому комплексі  району  здійснювати  щомісячний моніторинг  роботи  промислових підприємств, розташованих на території Здолбунівського району, в межах повноважень сприяти вирішенню їх проблемних питань;

2) проводити відповідну роботу,  а також активізувати   роз’яснювальну  роботу щодо  залучення  вітчизняних та іноземних  інвестицій  в економічний розвиток  галузей господарського комплексу району.

 1. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації:

1) здійснювати постійний контроль за виконанням заходів щодо забезпечення повних розрахунків споживачів за отримані ними  житлово-комунальні  послуги  та енергоносії;

2) спільно з департаментом з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації забезпечити своєчасне та повне освоєння коштів цільових видатків державного та місцевого бюджетів, спрямованих на будівництво та реконструкцію об’єктів соціальної сфери та інфраструктури району.

 1. Районному центру зайнятості населення забезпечити в межах компетенції виконання завдань районної Програми зайнятості населення протягом 2016 року.
 1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з управлінням Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі та Здолбунівською об’єднаною Державною податковою інспекцією ГУ ДФС у Рівненській області активізувати роботу, спрямовану на легалізацію виплати заробітної плати та недопущення випадків її виплати нижче законодавчо встановленого мінімального розміру.
 1. Районній тимчасовій комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат активізувати роботу щодо зупинення росту заборгованості із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах, сприяти її погашенню до кінця 2016 року.
 1. Рекомендувати головним розпорядникам бюджетних коштів проводити публічні закупівлі товарів, робіт та послуг згідно вимог Закону України «Про публічні закупівлі» в рамках пілотного проекту Prozorro.
 1. Рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад забезпечити виконання завдань щодо наповнення місцевих бюджетів власними доходами, економне і раціональне використання бюджетних коштів, посилити контроль за недопущенням росту кредиторської та дебіторської заборгованостей місцевих бюджетів.
 1. Виконавцям забезпечити виконання розпорядження у повному обсязі та проінформувати райдержадміністрацію до 20 жовтня 2016 року.
 1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 травня 2016 року №219 «Про підсумки роботи галузей господарського комплексу Здолбунівського району за перший квартал 2016 року».
 1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника та заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                  Сергій Кондрачук

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930