Меню
Герої не вмирають
Банери

Про районну програму створення місцевого
резерву для запобігання і ліквідації
наслідків надзвичайних ситуацій у
Здолбунівському районі на 2016 – 2020 роки

У відповідності до вимог статті 98 Кодексу цивільного захисту України, пунктів 1, 3, 4, 6 частини першої статті 2 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2002 року № 1200 «Про затвердження Порядку забезпечення населення і працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту засобами індивідуального захисту, приладами радіаційної та хімічної розвідки, дозиметричного і хімічного контролю», від 09 січня 2014 року № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», від 11 березня 2015 року № 101 «Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту», від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 грудня 2015 року №765 «Про формування матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Рівненській області» та з метою формування місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій у Здолбунівському районі на 2016-2020 роки:

1. Схвалити районну програму створення місцевого резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Здолбунівському районі на 2016 – 2020 роки (далі – Програма), згідно з додатком.

2. Сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації подати Програму районній раді на
затвердження в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при внесені змін до районного бюджету на 2016 рік та формуванні районного бюджету на 2017-2020 роки передбачати видатки на виконання заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів

4. Рекомендувати керівникам суб’єктів господарювання, у власності або користуванні яких є об’єкт (об’єкти) підвищеної небезпеки або потенційно небезпечні об’єкти (об’єкт), виконкомам місцевих рад створити об’єктові резерви для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, проведення невідкладних відновних робіт.

5. Інформацію про стан накопичення матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій подавати щокварталу до 15 числа третього місяця звітного кварталу сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації.

6. Сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації узагальнену інформацію про стан накопичення матеріальних резервів подавати управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації щокварталу до 25 числа третього місяця звітного кварталу.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 23 листопада 2010 року № 628 «Про районну програму формування місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011 – 2015 роки».

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                      С.Кондрачук

№48 від 29.01.2016 додаток

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери