Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення змін до Програми
економічного та соціального розвитку
Здолбунівського району на 2019 рік

Керуючись статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.Схвалити зміни до розділу «Основні показники у галузі будівництва та капітального розвитку Здолбунівського району на 2019 рік» Програми економічного   та   соціального розвитку Здолбунівського району на 2019 рік (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації від 24 січня 2019 року № 17 «Про Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2019 рік»:

1) у підрозділі «Виконання повноважень іншими державними органами» пункти 1 та 3 викласти у новій редакції:

«1. Матеріально-технічне забезпечення Здолбунівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області та забезпечення ефективної роботи Центру з суб’єктами пробації.

Джерело фінансування:  районний бюджет.

Відповідальний: Іванов О.В. – начальник Здолбунівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області, підполковник внутрішньої служби, отримувачем та розпорядником коштів Здолбунівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області є Державна установа «Центр пробації».

«3. Зміцнення матеріально-технічної бази в частині придбання паливо-мастильних матеріалів, запасних частин, матеріалів та обладнання, оплата послуг на проведення поточного ремонту адмінбудівлі Здолбунівського відділення Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області.

Джерело фінансування:  районний бюджет.

Відповідальний: начальник Здолбунівського відділення Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області».

2. Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації подати зміни до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

 

В.о.голови адміністрації                                                       Леонід ВЛАСЮК

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериСерпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031