Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення змін до Програми
економічного та соціального розвитку
Здолбунівського району на 2019 рік

Керуючись статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.Схвалити зміни до розділу «Основні показники у галузі будівництва та капітального розвитку Здолбунівського району на 2019 рік» Програми економічного   та   соціального розвитку Здолбунівського району на 2019 рік (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації від 24 січня 2019 року № 17 «Про Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2019 рік»:

1) у підрозділі «Виконання повноважень іншими державними органами» пункти 1 та 3 викласти у новій редакції:

«1. Матеріально-технічне забезпечення Здолбунівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області та забезпечення ефективної роботи Центру з суб’єктами пробації.

Джерело фінансування:  районний бюджет.

Відповідальний: Іванов О.В. – начальник Здолбунівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області, підполковник внутрішньої служби, отримувачем та розпорядником коштів Здолбунівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області є Державна установа «Центр пробації».

«3. Зміцнення матеріально-технічної бази в частині придбання паливо-мастильних матеріалів, запасних частин, матеріалів та обладнання, оплата послуг на проведення поточного ремонту адмінбудівлі Здолбунівського відділення Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області.

Джерело фінансування:  районний бюджет.

Відповідальний: начальник Здолбунівського відділення Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області».

2. Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації подати зміни до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

 

В.о.голови адміністрації                                                       Леонід ВЛАСЮК

Анонси подій
Банери

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031