Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження проєкту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у
власність, цільове призначення якої
змінюється

Відповідно до статей 17, 20, 35, 186 Земельного кодексу України, статей 6, 13, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 25 Закону України «Про землеустрій», постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 року № 1279 «Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва», які підлягають відшкодуванню та розглянувши заяву громадянки Рилової Любові Семенівни, проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земельної ділянки, що перебуває у власності для ведення особистого селянського господарства на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області, розробленого фізичною особою – підприємцем Берковським Петром Васильовичем, розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва при зміні цільового призначення земельної ділянки площею 0,1480 га, яка належить Риловій Любові Семенівні на праві власності для ведення особистого селянського господарства, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Богдашівської сільської ради:

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земельної ділянки, що перебуває у власності, згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, виданого 21 серпня 2019 року № 178319190, яка розташована на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області (за межами населених пунктів).

2. Затвердити, згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 року № 1279 «Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню» втрати сільськогосподарського виробництва громадянці Риловій Любові Семенівні в сумі 23534, 49 грн. (двадцять три тисячі п’ятсот тридцять чотири грн., 49 коп.), спричинені зміною цільового призначення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земель, що перебувають у власності громадянки Рилової Любові Семенівни для ведення особистого селянського господарства на території Богдашівської сільської ради (за межами населених пунктів).

3. Громадянці Риловій Любові Семенівні затверджені втрати сільськогосподарського виробництва в сумі 23534, 49 грн. (двадцять три тисячі п’ятсот тридцять чотири грн., 49 коп.), у визначений законодавством термін, перерахувати до відповідних бюджетів обласної, районної, сільської рад.

4. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1480 га, кадастровий номер земельної ділянки 5622680600:08:002:0567, що належить громадянці Риловій Любові Семенівні згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, виданого 21 серпня 2019 року № 178319190, з ведення особистого селянського господарства на розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району (за межами населених пунктів).

5. Громадянці Риловій Любові Семенівні провести державну реєстрацію права власності на земельну ділянку у державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням із дотриманням вимог Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

6. Перевести земельну ділянку площею 0,1480 га із категорії земель сільськогосподарського призначення, сільськогосподарських угідь – рілля в категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, угіддя – землі промисловості.

7. Громадянці Риловій Любові Семенівні взяти до уваги, що на земельній ділянці присутні обмеження: охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи, площею 0,0651 га.

8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                             Леонід ВЛАСЮК

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031