Меню
Герої не вмирають
Банери

Про організацію літнього оздоровлення
та відпочинку дітей у 2017 році

На виконання статей 22, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”, районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки,  схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 27 грудня 2013 року № 564 та затвердженої рішенням районної ради від 12 березня 2014 року № 647, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13 травня 2017 року № 272, з метою створення належних умов для відпочинку та оздоровлення дітей району у 2017 році:

  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити до 01 червня 2017 року виділення коштів з районного бюджету у межах видатків, затверджених районною програмою відпочинку та оздоровлення дітей для оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
  2. Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, комунальному закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги»:

забезпечити організацію направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки – дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до  пункту 19 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, бездоглядних та безпритульних дітей, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд, а також дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села; дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення, – дітей з особливими фізичними та психічними потребами, які не можуть перебувати в закладах оздоровлення та відпочинку самостійно, потребують індивідуального догляду та створення спеціальних умов, на оздоровлення та відпочинок за путівками, придбаними за кошти обласного та місцевих бюджетів;

провести цільові рейди для виявлення безпритульних дітей і влаштування їх у соціальні заклади для дітей, вжити заходів щодо організації оздоровлення та відпочинку таких дітей згідно із затвердженими графіками.

  1. Комунальному закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» забезпечити всіх дітей, які направляються в заклади оздоровлення та відпочинку, безкоштовним медичним оглядом та відповідною медичною документацією.
  2. Відділу освіти районної державної адміністрації сприяти створенню закладів відпочинку з денним перебуванням, профільних таборів для відпочинку учнів на базі загальноосвітніх навчальних закладів району.
  3. Відділу культури і туризму райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації:

проводити тематичні культурно-виховні заходи (конкурси, вікторини, театральні, концертні дійства) з виховання у дітей почуття національної свідомості, патріотизму, популяризації та відродження національних традицій, сприяти розвитку здібностей у дітей;

залучати в установленому порядку дитячі та молодіжні організації    до участі в патріотично-виховній, культурно-просвітницькій, спортивній, краєзнавчій і туристській роботі з дітьми.

  1. Відділу організаційно – інформаційного забезпечення та документообігу апарату райдержадміністрації організувати висвітлення інформації на сайті Здолбунівської райдержадміністрації та у засобах масової інформації про проведення літньої оздоровчої кампанії 2017 року.
  2. Виконавцям подавати інформацію та оперативні дані про хід оздоровчої кампанії згідно з таблицями 1 – 4 (додаються) до 10 червня, 10 липня, 10 серпня 2017 року, про підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей району – до 10 вересня 2017 року відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Сергія Гридіна.

Голова адміністрації                                                              Сергій Кондрачук

Додаток до розпорядження.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930