Меню
Герої не вмирають
Банери

27 січня 2016 року в Здолбунівській райдержадміністрації відбувся міжрегіональний науково-практичний семінар «Розвиток органічного виробництва на Рівненщині», який був організований професором кафедри менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування Скрипчуком П.М.

IMG_7330IMG_7332IMG_7328Учасники семінару: голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, заступник голови Здолбунівської районної ради Олександр Бухало, науковці Національного університету водного господарства та природокористування, представники Центру біоекономіки та євроінтеграції, ГО «Клуб Натурального землеробства», департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Асоціації фермерів та приватних землевласників Рівненщини, фермери, працівники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

На семінарі було розглянуто ряд питань, зокрема: особливості та принципи органічного сільськогосподарського виробництва. Стандарт і торгова марка «Зелене Рівне»; здешевлення витрат на перехідний період та першочергові завдання при переході до органічного виробництва; виробництво грунтосумішей та біогуматів; ціноутворення на органічну продукцію; особливості вирощування сільськогосподарських органічних культур та інше.

Підсумовуючи слід зауважити, що на зміну старим технологіям йде біотехнологія, і на сучасному етапі тільки за її допомогою можна вирішити екологічні, енергетичні та продовольчі проблеми, які стоять перед людством. Одним з таких напрямків розвитку є органічне виробництво.

Проведення такого заходу сприятиме впровадженню та розвитку новітніх технологій органічного землеробства з використанням існуючого передового вітчизняного та світового досвіду, а також розвитку власного українського ринку сертифікованої органічної продукції та інше.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031