Меню
Герої не вмирають
Банери

Вітаючись, ми зазвичай кажемо: «Доброго дня!», «Доброго здоров’я!». Таким чином ми бажаємо одне одному здоров’я. У давнину казали: «Здоров’я – це нічого, але все без здоров’я – ніщо». Як правило, людина, яка ніколи не хворіла, зовсім не береже свого здоров’я. Тіло безвідмовно служить нам, і ми навіть не уявляємо, що може бути якось інакше.

А це «інакше» дуже гостро на собі відчувають люди, які отримали травми внаслідок нещасного випадку на виробництві або набули професійного захворювання, інколи через свою необережність, а інколи і через безвідповідальність керівників підприємств до обов’язків створення здорових і безпечних умов праці.

Але якщо вже лихо сталось – це не кінець, за своє здоров’я потрібно боротись, його треба берегти, як скарб, а в цьому такій категорії людей може допомогти санаторно-курортне лікування, спрямоване на відновлення здоров’я, повернення людей до повноцінного життя.

Насьогодні потерпілі внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання, які згідно з висновком МСЕК мають право на санаторно-курортне лікування, можуть самостійно вибирати санаторно-курортний заклад, розташований на підконтрольній території України, відповідно до медичних показань за профілем лікування.

Для того, щоб стати на облік та отримати путівки, потерпілі (або уповноважені ними особи) подають до робочих органів Фонду такі документи:

– заяву за встановленою формою (із зазначенням назви санаторно-курортного закладу та його місцезнаходження);

– висновок МСЕК про потребу потерпілого в санаторно-курортному лікуванні;

– медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;

– індивідуальну програму реабілітації (за наявності);

– копію паспорта потерпілого та особи, яка супроводжує потерпілого (якщо таку потребу визначено МСЕК).

На підставі цих документів ми погоджуємо з санаторно-курортним закладом прийняття потерпілого на лікування та укладаємо тристоронній договір (санаторій, потерпілий, Фонд), а також компенсуємо витрати на проїзд до вибраного закладу і назад потерпілому згідно із проїзними документами (квитки, квитанції на постільну білизну та транспортування багажу). Якщо потерпілий має право на безкоштовний проїзд відповідно до чинного законодавства, то відшкодування витрат проводиться з урахуванням пільг.

За роз’ясненнями та консультаціями щодо санаторно-курортного лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання просимо звертатись до Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Рівненській області за телефонами: м. Здолбунів (03652) 2-55-38, м. Острог (03654) 2-37-86.
Бережіть свій найцінніший скарб – здоров’я!
Головний спеціаліст з медичної реабілітації
та соціальних послуг Здолбунівського
відділення управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України
у Рівненській області Л. М. Прокопчук

Анонси подій
Банери

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031