Меню
Герої не вмирають
Банери

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам затверджено ПКМУ від 23.11.2016     № 854.

Порядок визначає механізм забезпечення послугами санаторно-курортного лікування постраждалих громадян шляхом укладання трьохстороннього договору між постраждалою особою, санаторно-курортним закладом та управлінням соціального захисту та передбачає відшкодування закладу вартості такого лікування.

Згідно ПКМУ від 28.12.2016 № 1029 розмір грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2017 році складає для осіб,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи :

–   віднесених до 1 категорії  –5 250 грн.,

– віднесених до 1 категорії із захворюванням нервової системи (з наслідками травм із захворюваннями хребта та спинного мозку) – 17 390 грн.,

– дітям, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, –10 840 грн.

Ці особи зможуть самостійно обрати санаторій для оздоровлення,  після цього звернутися до управління, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги.

За роз’ясненнями та додатковою інформацією звертайтесь в  УСЗН Здолбунівської РДА, каб.№ 3.

Тел. 2 54 56