Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості організували та провели семінар «Особливості зайнятості молоді» для безробітної молоді із залученням представників управління Пенсійного фонду України та бюро правової допомоги.

Фахівець філії інформувала присутніх про наявні актуальні вакансії, основні вимоги роботодавців при відборі працівників, сучасні методи пошуку роботи, можливість проходження професійного навчання на курсах служби зайнятості, зокрема у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Про переваги офіційного працевлаштування для молодих осіб та як це впливає на майбутнє,  про пенсійне законодавство щодо вимог до страхового стажу при виході на пенсію за віком розповіла присутнім гість заходу –  заступник начальника Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області Світлана Жовтанюк. Про можливість отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги повідомила заступник начальника відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Лілія Клічук.

Заходи, які у службі зайнятості проводяться під гаслом «під єдиним дахом» для безробітної молоді, підвищують їхню інформованість про можливість отримання інформаційної та консультаційної підтримки, у тому числі юридичної, у відповідних установах району.

 

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728