Меню
Герої не вмирають
Банери

Дитячий шаховий турнір, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, відбувся першого червня у районному будинку культури. У змаганнях, що проходили в двох вікових групах (перша – 2000-2007 р. н., друга – 2008 р. н. і молодші), взяли участь 14 юних шахістів з п’яти шкіл міста. Усі вони – вихованці підліткового клубу за місцем проживання «Фаворит».

Як і в минулому турнірі, знову не обійшлося без сенсацій у старшій віковій категорії. Вже в другому і третьому турах восьмикласник Здолбунівської гімназії Іван Гнатюк здолав опір фаворитів – своєї сестри Марії Гнатюк, а також переможця минулого турніру Антона Хмарука. У підсумку перше місце виборов Іван Гнатюк, друге місце – у його сестри Марії (по чотири очки з п’яти можливих) і третє місце несподівано посів Ілля Нітаговський.

Вперта боротьба за відсутності головного фаворита Олександра Рабчука точилася у молодшій віковій категорії, де змагалося вісім учасників.

Лише за додатковими показниками вдалося виявити призерів. Ними стали: третьокласники Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Дмитро Корнійчук – І місце та Кузьмицький Ілля – ІІ місце (обоє по шість очок), Валерій Булавський – ІІІ місце.

Всі призери змагань отримали грамоти і медалі відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської районної державної адміністрації.