Меню
Герої не вмирають
Банери

Бажаючи отримати консультацію щодо подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані, до оперативного штабу для допомоги суб’єктам декларування за минулий тиждень звернулось більше 5-ти тисяч декларантів.

Не забувайте, що безпосередньому поданню Вами декларації може передувати виникнення у Вас питань у зв’язку із завершенням терміну дії ЕЦП або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому просимо Вас завчасно перевірити, що Ви без перешкод можете зайти до Реєстру та маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації.

Наполегливо рекомендуємо Вам не зволікати з поданням декларації, щоб прикрі обставини не стали причиною порушення Вами вимог закону.

Також надаємо відповіді на актуальні питання суб’єктів декларування щодо заповнення декларації, з якими декларанти найчастіше звертаються до фахівців оперативного штабу Національного агентства.

1. Чи потрібно зазначати у розділі про доходи субсидію? – Субсидії слід відображати в розділі «Доходи, у тому числі подарунки» декларації лише в разі їх монетизації, тобто виплати (нарахування) у грошовій формі.

2. Чи потрібно декларувати отримані безкоштовно від держави путівки на оздоровлення? – Путівки на відпочинок, оздоровлення та лікування, безоплатно надані суб’єкту декларування або члену його сім’ї за рахунок коштів відповідного фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування або професійною спілкою, мають буди відображені у розділі «Доходи, у тому числі подарунки» декларації.

3. Чи потрібно подавати декларацію у разі переведення? – Якщо суб’єкт декларуваннязмінює посаду (місце робити) шляхом переведення на іншу посаду (до іншого органу), перебуваючи на якій продовжує виконувати функції держави, декларація перед звільненням та після звільнення не подається.

4. Чи потрібно якимось чином відображати в декларації наявність «кредитної лінії» ПАТ КБ «Приватбанк», якщо нею не користуєшся? – Кредитні пропозиції від банків, фінансових установ у вигляді «кредитних ліній до зарплатних банківських карток» чи аналогічні за змістом пропозиції, якими суб’єкт декларування чи член його сім’ї не скористався, в декларації не відображаються.

Нагадаємо, оперативний штаб створено у Національному агентстві з метою надання консультацій з питань подання електронних декларацій та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

Звернутись до штабу можна за телефонами +38(044)200-06-63, +38(044)200-06-64, +38(044)200-06-65, +38(044)200-06-62 або завітати особисто за адресою: м. Київ, бульвар Дружби народів, 28, каб.105.

Штаб продовжить свою роботу до 1 квітня цього року.

Станом на 27 лютого 2018 року вже подано до Реєстру  133 758 щорічні  декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Нагадуємо, черговий етап подання декларацій триватиме до 1 квітня цього року.

Шановні декларанти! Національне агентство наполегливо рекомендує Вам не зволікати із заповненням декларації та подавати їх завчасно.

 

За інформацією сайту НАЗК

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728