Меню
Герої не вмирають
Банери

Національне агентство з питань запобігання корупції звертає  увагу голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників на те, що на них поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», зокрема щодо обов’язку подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Так, відповідно до статті 8 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» (далі – Закон) голови місцевих державних  адміністрацій призначаються на посаду  Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України на строк повноважень Президента України.

Припинення повноважень голів місцевих державних адміністрацій здійснюється відповідно до статті 9 Закону.

Відповідно до статті 10 Закону перший заступник та заступники голови обласної державної адміністрації призначаються на посаду та звільняються з посади головою обласної державної адміністрації за погодженням із Кабінетом Міністрів України.

Вказані посадові особи відповідно до підпункту «и» пункту 1 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб’єктами, на яких поширюються його дія, оскільки є посадовими особами державних органів.

Внесення змін до Закону України «Про державну службу» від 09.11.2017, якими передбачено, що дія такого Закону не поширюється на голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, не спричиняє припинення здійснення такими особами діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Зазначені посадові особи подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції».

Шановні декларанти! Нагадуємо, кампанія  е-декларування  триває до 1 квітня 2018 року. Національне агентство рекомендує Вам не зволікати із заповненням декларацій та подавати їх завчасно.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериВересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30