Меню
Герої не вмирають
Банери

У черговому засіданні колегії Здолбунівської райдержадміністрації, яке відбулося 25 квітня, взяв участь народний депутат України Олександр Дехтярчук, а також члени офіційної делегації з Волноваського району, що на Донеччині, – голова Волноваської районної ради Валерій Лубінець, депутат Волноваської районної ради, директор ТОВ «Маріупольська птахофабрика» Валерій Сарбаш та помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Іван Вервейко.

На початку засідання голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук повідомив про зміни у складі колегії. Відповідним розпорядженням до її складу введено начальника Здолбунівського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області Дениса Гринюка та військового комісара Здолбунівського районного військового комісаріату Василя Мельничука.

Перед розглядом основних питань Олександр Дехтярчук розповів про ті виклики, які цьогоріч очікують на Україну та наш край. Зокрема йшлося про необхідність повернення боргів Міжнародному валютному фонду та вплив цього процесу на стабільність національної валюти. Згадав народний депутат і про наближення президентських виборів, закликавши усіх до єдності та порозуміння у цей період. Уже вкотре депутат Верховної Ради наголосив і на необхідності активізувати процес об’єднання громад на Здолбунівщині.

Також Олександр Дехтярчук зазначив, що, як і торік, у 2018 році на Здолбуніщину спрямовуватимуться кошти субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Про Волноваський район та особливості життя і роботи фактично на лінії розмежування з тимчасово непідконтрольними Україні територіями розповів присутнім голова Волноваської районної ради Валерій Лубінець. Нині у цьому районі проживає 110 тис. корінного населення та близько 50 тис. переселенців з тимчасово непідконтрольних земель.

– Волноваський район тримає оборону, працює, у нас народжуються діти. Діють усі 57 шкіл району, причому в усіх навчальних закладах з 2015 року дітей навчають державною мовою. Зараз ми по-справжньому відчуваємо, що Схід і Захід разом, адже протягом років війни близько двох тисяч наших дітей відпочивали на Західній Україні. І якби ми з вами протягом 26 років об’єднувалися так, як почали єднатися у роки війни, можливо, такого лиха в Україні і не сталося б, – зазначив Валерій Лубінець, щиро подякувавши нашим землякам за підтримку Сходу та побажавши усім мирного неба.

 

На Волноващині активно діє благодійний фонд «Я – Волноваха», про діяльність якого розповів Іван Вервейко. Спектр діяльності цього фонду дуже широкий, і його допомога дуже важлива для жителів Сходу.

Відбувся під час колегії і своєрідний флешмоб: гості подарували керівництвту нашого району символічні футболки-пазли із зображенням гербів двох районів, які символізують єдність нашої країни.

Анонси подій

 

 

Банери

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829