Меню
Герої не вмирають
Банери

До Всеукраїнської декади зайнятості для осіб з інвалідністю фахівці центру зайнятості залучили учнів Мізоцької спеціалізованої школи-інтернату. Для учнів старших класів була організована професіографічна екскурсія у навчальний центр ПрАТ «Мізоцьке РТП».

041

Навчальний центр спеціалізується на підготовці та підвищенні кваліфікації населення за професіями у сфері транспорту – «водій автотранспортних засобів» різних категорій. Екскурсію проводила завідуюча навчальною частиною ПрАТ «Мізоцьке РТП» Леся Михайлівна Черниш. Учні побували в класах-кабінетах вивчення правил дорожнього руху та безпеки руху, побудови транспортних засобів та охорони праці.

Найцікавішою частиною екскурсії для учнів було самостійне проходження навчальних тестів на знання правил дорожнього руху. Свої сили перевіряли й дівчата, які за результатами не відставали від хлопців. Цей захід підвищив поінформованість дітей щодо різноманіття актуальних професій на ринку праці, про вимоги до професії «водій автотранспортних засобів»», якими має володіти майбутній водій: уважність, відповідальність, стриманість і т.п.

036

Соціальний педагог Мізоцької спеціалізованої школи-інтернату Сандюк Інна Володимирівна поділилася враженнями: «Такі заходи необхідні для цієї вікової категорії учнів, вони на рубежі закінчення школи, вибору першої професії та навчального закладу, і отримана інформація буде корисною для здійснення їхніх мрій та бажань».

038

В рамках Всеукраїнського тижня прав людини начальник бюро правової допомоги Людмила Михайлівна Каштан провела учням невеличкий урок «Трудові права неповнолітніх». Більше уваги Людмила Михайлівна акцентувала на зрізні види відповідальності неповнолітніх дітей за можливі злочини та дії.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус ознайомила присутніх з інформаційними буклетами, брошурами та книгами про права дитини, про центри та громадські організації, які займаються захистом прав дітей.

Анонси подій
Банери

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031