Меню
Герої не вмирають
Банери

Підбито підсумки участі школярів, учнівської молоді та педагогів в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Мій голос віддаю на захист природи». У ньому взяли участь 122 учасники з різних куточків нашої області – окремі учасники та колективи.

Конкурс є щорічним і проводиться спільно з Всеукраїнською екологічною лігою та Всеукраїнською дитячою спілкою «Екологічна варта», починаючи з 1997 року.

Тема конкурсу в 2019 році була такою: «Збережемо озоновий шар планети».

Основною метою конкурсу є виховання у дітей та молоді дбайливого ставлення до природи рідного краю; популяризація засад збалансованого розвитку серед дітей та молоді; залучення широких верств населення до навчально-практичної діяльності у сфері збереження природних ресурсів.

Найактивніше учасники долучились до створення робіт у номінаціях «Екологічний плакат», «Малюнок» та «Екологічна казка».

Виходячи із зазначеного та згідно з рішенням журі, дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради нагороджено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Мій голос віддаю на захист природи»:

у номінації «Малюнок на тему «Мої дії на захист довкілля» –
Євгенія Скрипчука, учня 6 класу Івачківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

у номінації «Відеоролик на тему: «Що я роблю для збереження довкілля в Україні» –
вихованців гуртка «Юні охоронці природи» П’ятигірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728