Меню
Герої не вмирають
Банери

У зв’язку із випадком захворювання лисиці на сказ у селі Миротин, рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Здолбунівській районній державній адміністрації від 20.07.2016 № 9 було оголошено неблагополучним щодо захворювання на сказ с. Миротин та введені карантинні обмеження, а також визначено наступні межі загрозливої зони, а саме села – Гільча Перша, Івачкове, Урвенна, Гільча Друга, Лідаво, Загребля, Коршів, Уїздці, а також села Острозького району – Завидів, Плоске, Бубнівка, Вишеньки, Дубини, Українка, Лебеді, Шлях, Верхів та лісові і польові мисливсь угіддя Здолбунівської ГО УТМР.

сс

До зняття карантинних обмежень на неблагополучній на сказ території та загрозливій зоні забороняється: проведення заходів із залученням тварин, вивезення за межі вказаних вище зон собак, котів і диких тварин.

В рамках прийнятого «Плану заходів по ліквідації осередку сказу в   c. Миротин, оточуючих населених пунктах та лісових масивах які входять в загрозливу зону» вживаються всі заходи по недопущенню поширення збудника інфекції, а саме подвірний обхід з проведення додаткових антирабічних щеплень,  роз’яснювальна робота серед населення, тощо.

Звертаємо особливу увагу мешканців району на тенденцію до зараження котів та не вакцинованих собак сказом. В звязку з цим в черговий раз просимо надати домашніх собак та котів у найближчу установу ветеринарної медицини для щеплення проти сказу, а при появі клінічних ознак захворювання доставляти тварину для огляду. Слід дотримуватись правил утримання та вигулу домашніх собак і котів, не створюючи небезпеку оточуючим.

Управління Держпродспоживслужби в Здолбунівському районі.

Анонси подій
Банери

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31