Меню
Герої не вмирають
Банери

Скорочення штату… Зараз важко знайти людину, котра б так чи інакше, безпосередньо чи опосередковано, не стикнулася б з цією проблемою, від якої, в першу чергу, страждає найвразливіша сфера – емоційна: проявляється дратівливість, агресія, страхи… Безумовно, всі ці негаразди тягнуть за собою погіршення міжособистісних стосунків – з колегами, підлеглими, з рідними, дружиною, дитиною. У такий складний період надзвичайно важливо не залишатися наодинці зі своєю проблемою і знати, що вихід обов’язково знайдеться, знайти плече, на яке можна обпертися…

Пані Ірина була звільнена із районної державної адміністрації внаслідок скорочення штату та звернулася до Здолбунівської районної філії у пошуках роботи, хоча і не дуже сподівалася на результат: вік 50+ не вселяв оптимізму. Виробивши стратегію працевлаштування і узгодивши всі пункти підписаного індивідуального плану працевлаштування разом із кар’єрним радником Наталією, отримала пропозицію роботи за професією бухгалтер у Відділ освіти Здолбунівської РДА. Після співбесіди із роботодавцем була працевлаштована на обрану посаду.

– Ніколи не знаєш напевне, де загубиш, а де знайдеш, – ділиться враженнями пані Ірина. – Кар’єрний радник уважно поставилася до моєї проблеми, ми разом визначили стратегію мого працевлаштування, і у нас все вдалося! Завжди потрібно довіряти професіоналам, не боятися змінювати своє життя, використовувати всі можливості, що тобі надаються.

Анонси подій

Банери

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031