Меню
Герої не вмирають
Банери

Пройшло два з половиною роки відтоді, як наша держава захищає свій суверенітет від військової агресії недружнього сусіда. Звичайно, що значну роль у захисті своєї країни від злочинних посягань відіграють контрактники. У Здолбунівському районному центрі зайнятості 24 листопада відбулася зустріч фахівців центру зайнятості та представників Здолбунівського районного військового комісаріату з питаньздійснення спільних заходів по відбору кандидатів на контрактну військову службу.

002

З метою залучення бажаючих для проходження військової служби за контрактом спільно з районним військовим комісаріатом постійно проводяться семінари з орієнтації на службу в Збройних Силах України, у 2015 роцістворений інформаційний стенд «Військова служба за контрактом» з розміщеними рекламно-агітаційними матеріалами та облаштований консультпункт (робоче місце) для надання інформації щодо проходження військової служби за контрактом.

На зустрічі обговорювалися питання удосконалення агітаційно-інформаційної роботи під час проведення індивідуальної, групової та масової роботи з населенням. Заступник військового комісара, начальник відділу комплектування Назарук Юрій Петрович проінформував присутніх про новіактуальні вакансії на військову службу за контрактом у військових частинах України, на пільгах та перевагах такого виду зайнятості.

– Одним із варіантів працевлаштування зареєстрованих громадян, що шукають роботу,є військова служба за контрактом, про яку постійно інформують фахівці центру зайнятості під час індивідуальних консультацій та на семінарах,- розповіла заступник директора Оксана Шнайдер.- Також постійно спеціалістами центру зайнятості акцентується увага на відмінностях, що має служба у Збройних Силах України у порівнянні з цивільним працевлаштуванням. Адже при вступі на військову службу за контрактом у ЗСУ є можливістьотримати безкоштовну вищу освіту,суттєве підвищення грошового забезпечення та інші пільги.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери