Меню
Герої не вмирають
Банери

У приміщенні Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для безробітних «Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми».

На початку заходу фахівці районної філії поінформували учасників про те, що Міністерство соціальної політики України анонсує старт загальнонаціональної інформаційної компанії з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначають 18 жовтня. Метою цієї акції є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, її основних форм та способів втягнення в експлуатацію, з особливим акцентом на трудову експлуатацію, а також інформування про шляхи надання підтримки і допомоги потерпілим.

Одним з гостей семінару був завідувач сектору соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василь Смірнов, котрий проінформував безробітних про надання допомоги тим, хто потерпає від торгівлі людьми. Він зазначив, що 18 жовтня в Здолбунові відбудеться акція під назвою «Вулична акція «Хода за свободу», спрямована на підвищення рівня обізнаності населення про цю проблему.

До семінару долучилися представники Здолбунівського районного центру для сім’ї, дітей та молоді та Здолбунівського бюро правової допомоги. Начальник відділу Здолбунівського бюро правової допомоги Тетяна, Позняк розповіла присутнім про послуги бюро та роздала інформаційні буклети.

На завершення семінару провідний фахівець із соціальної роботи Здолбунівського районного центру для сім’ї, дітей та молоді Катерина Тищенко продемонструвала безробітним профілактичний відеофільм «Життя на продаж».

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЛипень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031