Меню
Герої не вмирають
Банери

У Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції передбачені заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці учасників АТО.

Однією з умов проходження професійної адаптації є скерування учасника АТО фахівцями Управління соціального захисту населення у центр зайнятості на проходження професійної орієнтації з метою визначення рівня особистісних якостей, необхідних для здобуття майбутнього фаху.

З направленням на професійну орієнтацію щодо вибору напрямку професійного навчання у Здолбунівську районну філію Рівненського обласного центру зайнятості звернувся Олександр Н. За результатами співбесіди та психодіагностичного обстеження Олександр продемонстрував високу мотивацію та чудові здібності для проходження професійної адаптації на отримання нової професії «водій автотранспортних засобів категорії «В». Зараз Олександр працює в ТОВ «Морган Феніче» за професією «різальник матеріалів», а в майбутньому планує спробувати підшукати роботу за новою отриманою професією, що надасть йому більшої конкурентоспроможності на ринку праці.

Бажаємо Олександру вдалого навчання, яке має розпочатися у червні 2018 року на базі Рівненської автошколи ТСОУ коштом державного бюджету.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728