Меню
Герої не вмирають
Банери

В рамках виїзного заходу центру зайнятості фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості завітали у найбільшу сільську школу району – Здовбицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де провели для учнів 9-го класу профорієнтаційне заняття «Обирай майбутнє – живи та працюй в Україні» з метою ознайомлення з сучасними підходами професійного самовизначення та побудови професійного майбутнього, напрацювання практичних навичок співставлення власних вподобань та здібностей з навичками обраних сфер діяльності.

– Вибір професії – це перший крок до побудови успішного життя. Загальновідомо, що праця є джерелом існування людини. Від цього залежатиме добробут ваш та вашої сім’ї, можливості реалізації власних інтересів, перспективи особистісного зростання, – розпочала заняття провідний фахівець з профорієнтації районної філії Тетяна Козарик. – Базові знання та навички ви отримуєте в школі – вміння писати, читати, рахувати та багато інших. Проте, для виконання професійних функцій потрібні спеціальні знання та вміння, що здебільшого передбачає освоєння певної освітньої програми чи професійної підготовки в професійних навчальних закладах.

З учнями Тетяна Миколаївна спілкувалася про оптимальний вибір, який залежить від  поєднання трьох сфер основної формули вибору професії «Хочу-Можу-Треба». В результаті проходження тесту на професійну спрямованість  за методикою Є. Клімова, діти усвідомили, до якого типу професій вони мають схильність та інтерес. Надалі  учням була надана інформація про професії, яких потребує наш регіон, та що змінює світ сьогодні.

Захід пройшов в приємній атмосфері, діти активно брали участь у завданнях та обговореннях. По завершенню учні та педагоги, що були присутні на заході, дякували за цікаву, змістовну та корисну інформацію.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031