Меню
Герої не вмирають
Банери

З метою з’ясування ситуації щодо вивільнення працівників виробничих підрозділів ПАТ “Укрзалізниці” керівництвом та фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості протягом третьої декади жовтня було проведено ряд робочих зустрічей з помічниками начальників з кадрових питань ВП “Локомотивне депо Здолбунів”, ВП “Моторвагонне депо Здолбунів”, ВП “Ремонтне вагонне депо Здолбунів”, ВП “Здолбунівська дистанція сигналізації і зв’язку”. Обговорювались можливі проблеми та основні напрями завчасного реагування на ситуацію запланованого вивільнення для зведення до мінімуму ризиків та забезпечення зайнятості працівників, адже сьогодні, як ніколи, гостро стоїть питання соціальної захищеності працівників.

В рамках зустрічей представники підрозділів були вкотре ознайомлені з послугами служби зайнятості, можливістю перепідготовки та підвищення кваліфікації, надані матеріали щодо переліку професій, за якими здійснюється навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти; з переліком актуальних вакансій місцевого ринку праці, з порядком організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, тощо. Також була надана інформація про права та обов’язки безробітних, види матеріального забезпечення та умови їх отримання, порядку надання послуг.

Галина Бартошук, Тетяна Кухарчук, Галина Кащук, Юрій Романишин отримали відповіді на поставлені питання. Під час зустрічі були обговорені основні механізми співпраці та окреслено план спільних дій з метою упередження негативних наслідків вивільнення. Зокрема, це надання працівникам, які підлягають вивільненню, необхідної інформації, консультацій, послуг з професійно-психологічної реабілітації, профорієнтації, підбору вакансій та ін. Служба зайнятості – завжди надійний партнер на ринку праці.

Анонси подій
Банери

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30