Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості інформували безробітних – учасників Операції об’єднаних сил про їхні права та пільги на заході «Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО» із залученням організацій та соціальних служб району, робота яких пов’язана з наданням консультацій та вирішенням певних питань учасників ООС.

Начальник відділу пільг управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації Вікторія Ковтонюк проінформувала учасників заходу про їх права та пільги відповідно до законодавства. Про зміни у пенсійному законодавстві, про достроковий вихід на пенсію військових ООС, про умови та правила нарахування страхового стажу  розповіла заступник начальника Рівненського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області Світлана Жовтанюк. Фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Стерник інформувала присутніх про роботу центру, яка полягає в оцінці потреб військових – контрактників з подальшим супроводом вирішення цих питань, та  залученням їх дітей до різноманітних свят та заходів. Про можливість отримання юридичної консультації розповіла присутнім заступник начальника відділу Здолбунівського бюро правової допомоги  Лілія Клічук.

Такі заходи є корисні та актуальні, вони допомагають ознайомити військовиків з їхніми правами та пільгами, з організаціями, які займаються вирішенням цих питань та підвищують позитивне ставлення до соціальних служб, які займаються питаннями учасників ООС.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728