Меню
Герої не вмирають
Банери

З метою сприяння зайнятості населення Здолбунівського району, інформування про можливість працевлаштування, директор Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Сергій Бабич 3 липня провів презентацію ТОВ «Морган Феніче» для керівників сільських рад району.

У заході також брали участь голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, заступник голови райдержадміністрації Сергій Гридін та заступник міського голови Володимир Кондратюк.

Презентацію провідного в Україні виробника м’яких меблів ТОВ «Морган Феніче» провів генеральний директор підприємства Роман Басараб. Присутні ознайомились з організацією господарської діяльності на підприємстві, структурою управління та оглянули виробничі потужності, зокрема деревообробний, складальний, швейний цехи. Про наявні вакансії, умови праці, графік роботи, розмір заробітної плати, соціальний пакет та можливість кар’єрного росту розповіла начальник відділу кадрів Катерина Попич.

Необхідність проведення такого заходу спричинена високим рівнем безробіття, особливо серед сільського населення, адже транспортна доступність є чи не головною перепоною на шляху до працевлаштування, а підприємство здійснює безкоштовний довіз з багатьох сіл району та планує розширювати напрями довезення працівників. Учасники заходу мали змогу пересвідчитися у спроможності підприємства надавати офіційну роботу, отримати відповіді на питання щодо умов праці, оплати тощо.

На завершення Сергій Бабич наголосив, що соціальне партнерство між органами влади, службою зайнятості, роботодавцем – це дієвий метод вирішення питання зайнятості сільського населення та забезпечення підприємства кадрами, а проведення презентацій безпосередньо на виробництві дає можливість побачити реальну картину щодо наявних робочих місць та їх специфіки.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930