Меню
Герої не вмирають
Банери

У кожної людини своя дорога в житті. У когось майже пряма, а в когось – з великими перешкодами. По-різному складаються долі людські. Але найважче реализувпти себе у житті та досягти професійного успіху саме людям з інвалідістю. Хоча, коли зустрічаємо таки людей з усмішкою на обличчі, людей, які досягли багато в житті, не дивлячись на вади, то розуміємо, що вони є прикладом для всіх, що в них можна багато чому повчитись. І ще – радіємо за них.

Однією з таких с п.Олена.

Попрацювавши певний час продавцем продовльчих товарів, маючи за плечима багаж досвіду та знань, за пошуком нової роботи вернулась до фахівців Здолбунівської районої філії Рівненського обласного центру зайнятості. Олена Михайлівна приємна, скромна і доброзичлива жінка, хоча має з інвалідність 2 групи з ураженням опорно-рухового апарату.

Фахівці районної філії допомогли зорієнтуватись у вирі наболілих питань. Завдяки активним заходам та успішній співпраці з провідним фахівцем  відділу організації працевлаштування кар’єрним радником пані Русланою під час перебування на обліку пані Олена, завдяки складеному Індивідуальному плану працевлаштування прийняла рішення про участь у тимчасових роботах у  ТзОВ «Волинь Табак».  В подальшому жінка отримала і постійну роботу прадавцем продовольчих товарів на цьому ж підприємстві. Нова робота знаходиться близько від дому, що є важливим для жінки. Адже трудова діяльність є не тільки необхідністю забезпечити своє життя, але й фактом реалізації своїх здібностей та можливістю бути потрібною, відповідальною та успішною.

Отож, інвалідність не треба ототожнювати з безробіттям. Велике бажання, попри хворобу, працювати, вірити в себе, приносити користь своїй країні, отримувати достойну заробітну плату, усвідомлювати свою індивідуальність – є стимулом для кожної людини в нашому суспільстві.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031