Меню
Герої не вмирають
Банери

Черговий виїзд «мобільного  соціального офісу» відбувся 14 квітня у Богдашівську та П’ятигірську сільські ради Здолбунівського району. Метою здійснення виїздів є:

  • • забезпечення в межах своїх повноважень реалізації державної політики соціального захисту населення; суттєве покращення соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населення шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання;
  • • підвищення рівня інформованості населення про заходи соціального захисту, які передбачені діючим законодавством;
  • • сприяння ефективному зворотньому зв’язку органів соціального захисту населення для оперативного регулювання та задоволення актуальних проблем.

 

До складу «мобільного  соціального офісу» входять представники Управління соціального захисту населення, Управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі та районного центру зайнятості.

На численні запитання присутніх відповідали головний спеціаліст по контролю грошових виплат відділу грошових виплат та компенсації управління соціального захисту населення Музика Оксана Леонідівна, начальник відділу з питань призначення пенсій Управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Левчук Лариса Ернстівна.002

Одночасно були проведені Виїзні акції центру зайнятості у Богдашівській та П’ятигірській сільських радах з метою інформування сільського населення про послуги служби зайнятості. Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Кулеша Вікторія Анатоліївна ознайомила присутніх з актуальними вакансіями на ринку праці району та за його межами, можливостями професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, у тому числі на професійного навчання за професіями, що орієнтовані на самозайнятість, про умови пошуку роботи за допомогою  служби зайнятості та соціальні гарантії особам, що не є конкурентоспроможними на ринку праці.

Доцільно зауважити  про результат таких зустрічей – така форма спілкування з громадськістю знаходить все більше бажаючих. Мобільний соціальний офіс» дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприяє підвищенню поінформованості мешканців району. В ході зустрічей було роздано буклети, брошури та інформаційні листівки центру зайнятості.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери