Меню
Герої не вмирають
Банери

22 та 25 квітня 2016 року відбувся І (районний) етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді організаторами якого виступили відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації спільно з відділом освіти райдержадміністрації, районним військовим комісаріатом та громадською організацією «Цивільний корпус «Азов».

Першого дня змагань юнаки 1999-2001 років народження визначали найкращих між собою у підтягуванні на перекладині, метанні гранати Ф-1, в бігові на 100 та 3000 метрів. Змагання відбулись на базі Мізоцького НВК, який гостинно та з відповідальністю прийняв усіх учасників спартакіади.

Другого дня змагань у зв’язку з несприятливими погодними умовами було відмінено проходження смуги перешкод, яку підготували представники громадської організації «Цивільний корпус «Азов» і юнаки вправлялись у стрілецькому тирі в стрільбі та розбиранні і збиранні автомата АК-74. Всього у змаганнях взяли участь 16 загальноосвітніх навчальних закладів, які налічували по 3 учасники від команди. Поза конкурсом у спартакіаді взяла участь громадська організація «Спортивний клуб «Сейкен», яку представляли учасники бойових дій (АТО) Шевцов Віталій, Лустюк Олександр та Бельмасов Олександр, який по закінченню змагань відразу поспішав на потяг, що віз його на східні кордони нашої держави. До речі наші учасники бойових дій показали гарні результати у видах на витривалість, швидкість та влучність не зважаючи на вік окремих учасників команди.

Даний етап проведено з метою відбору кращих юнаків, які представлятимуть наш район на обласному етапі 17-19 травня 2016 року.[print_gllr id=5177]

Отже серед навчальних закладів кращими виявились Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – 1 місце, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. № 6 – 2 місце та Гільчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – 3 місце. А ось в особистому заліку вибороли право представляти район на обласному етапі наступні учні:

  1. Гайдучик Микола – Здолбунівська гімназія;
  2. Бідюк Руслан – Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.;
  3. Тишковець Роман – Гільчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.;
  4. Опанасюк Владислав – Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №3;
  5. Голуб Владислав – Мізоцький НВК;
  6. Лазарчук Назарій – Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №6;
  7. Романенко Олексій – Гільчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.;
  8. Горгуля Олег – Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №6;
  9. Якубчик Едуард – Здолбунівська гімназія;
  10. Мосійчук Віталій – Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.;

В особистому заліку кожного виду програми учасники були нагороджені грамотами та медалями, які були вручені заступником голови адміністрації Миколою Орловим та начальником відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Михайлом Гарбовським по закінченню другого дня змагань.

Грамотами та медалями Здолбунівського районного військового комісаріату були нагороджені юнаки за розбір та збір АК-74 на час, які вручили представники військового комісаріату Віктор Ящук та Віталій Голуб.

Також подяку за участь у спартакіаді та особистий внесок у патріотичне виховання молоді було вручено керівнику громадської організації «Спортивний клуб «Сейкен» Віталію Шевцову.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери