Меню
Герої не вмирають
Банери

Щорічна зустріч щодо організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю відбулася у відділі освіти Здолбунівської районної державної адміністрації.

Директор Здолбунівського районного центру зайнятості Сергій Бабич та начальник відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Ігор Антонюк при зустрічі обговорили багато спільних питань щодо профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю.

Окремо було піднято питання організації та залучення учнів до щорічного Тижня профорієнтації, який буде проводитися Здолбунівським районним центром зайнятості у жовтні поточного року. Під час Тижня профорієнтації заплановано чимало цікавих та корисних заходів для учнів, як міських, так і навчальних закладів сільської місцевості. Додатково була обговорена проблематика та актуальність використання профорієнтаційних терміналів, особливо питання їх технічного супроводу та актуалізація оновлення матеріалів і наповнення рубрик терміналу.

Щодо доцільності проведення профорієнтаційних заходів була цікава думка і директорів шкіл, зокрема, Сергій Михайлович поспілкувався з директором Здолбунівської гімназії Гнатюком Іваном Гурійовичем та директором Ступнівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ст. -агроліцей» Грицаном Василем Володимировичем.

Варто зазначити, що навчальні заклади району завжди охоче долучаються до проведення центром зайнятості різних заходів: акції «Випускник», профорієнтаційних уроків, Турнірів знавців професій тощо, у яких із задоволенням беруть участь і учні.

 

За інформацією Здолбунівського районного центру зайнятості

Анонси подій
Банери

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031