Меню
Герої не вмирають
Банери

Відбулася робоча зустріч фахівців Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості з педагогічним колективом комунального закладу «Мізоцька спеціальна школа І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради з питань організації спільної профорієнтаційної роботи з учнями різної вікової категорії.

Співпраця служби зайнятості з навчальним закладом триває дуже давно. Відбувалися зустрічі з керівництвом та педагогічними працівниками з питань підбору тематики заходів необхідних для підвищення інформованості учнів про світ професій, правильного вибору майбутнього фаху та навчального закладу. Наслідком цього для учнів спеціальної школи проводилися цікаві, корисні та різноманітні індивідуальні, групові та масові профорієнтаційні заходи, професіографічні екскурсії.

2019 рік також був насичений співпрацею, фахівці служби зайнятості проводили різноманітні профорієнтаційні заходи для учнів спеціальної школи. Так, протягом 2019 року для середньої ланки (6-8-х класів) були проведені заняття, які знайомили учнів із світом професій, різними галузями економіки та сферами діяльності: «Народні промисли України. Професії давніх ремесел», «Бібліотекар та творчі професії пера», пізнавально-розважальний захід «Осінні розваги» та спільно з представниками виробничих підрозділів РФ «Львівська залізниця» був проведений захід «Залізничний транспорт та залізничні професії». Для учнів старшої ланки (9-10-х класів) були проведені профорієнтаційні уроки «На порозі професійного вибору» та пізнавально-конкурсний захід під гаслом «Хто зверху?».

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930