Меню
Герої не вмирають
Банери

Робоча зустріч фахівців Здолбунівського районного відділу філії Державної установи  «Центр пробації» у Рівненській області та Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості з вирішення  питання зайнятості особи, яка перебуває під апробаційним наглядом та, водночас, є зареєстрованої безробітною.


Фахівець 1 категорії Марта Слопачук Здолбунівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області, профконсультант – начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус та кар’єрний радник – заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Іванна Броч районної філії спільно розглядали з громадянкою О. різні варіанти вирішення та реалізації планів її зайнятості. Ретельно аналізували наявні актуальні вакансії на регіональному ринку праці, вимоги роботодавців до працівників, пропозиції служби зайнятості щодо проходження професійного навчання. Для прийняття остаточного рішення для прискорення своєї зайнятості безробітна отримала дані про потребу у працівниках та перелік професій, які можна здобути на курсах служби зайнятості.

Така співпраця з питань соціальної адаптації та підтримки осіб впливають на підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та відіграють значну роль у зменшенні рівня рецидивної злочинності.

Анонси подій
Банери

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31