Меню
Герої не вмирають
Банери

Відбулася робоча зустріч у Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості з представником Управління соціального захисту населення Здолбунівської районної державної адміністрації щодо проведення спільних заходів та дій, спрямованих на відновлення та вдосконалення професійних навичок та умінь учасників АТО/ООС шляхом професійного навчання з попереднім наданням профорієнтаційних послуг.

Співпраця у цьому питанні триває з червня 2017 року, з часу виходу постанови КМУ «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції». За цей час фахівцями управлінням соціального захисту населення було скеровано 16 учасників АТО/ООС у Здолбунівську районну філію Рівненського обласного центру зайнятості для проходження професійної орієнтації щодо вибору професійного навчання.

Актуальність сьогоднішньої зустрічі полягала у тому, що після завершення карантину професійне навчання планує розпочати група за професією «водій автотранспортних засобів» категорії «С» на базі Рівненської автошколи ТСОУ за рахунок коштів державного бюджету. Начальника відділу пільг управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації Вікторію Ковтонюк цікавило вирішення питань щодо здійснення прийому громадян у службі зайнятості в період дії карантину та перелік необхідних документів для реєстрації учасників АТО/ООС, які планують пройти професійну адаптацію.

Зустріч завершилася вирішенням усіх нагальних питань сьогодення.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930