Меню
Герої не вмирають
Банери

Протягом 2-4 листопада у м. Львів проходив відкритий Кубок міста Львова з важкої атлетики. У цих змаганнях взяли участь три важкоатлети зі Здолбунівщини.

У ваговій категорії до 55 кг золоту медаль та кубок виборов учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, кандидат у майстри спорту Максим Демчишин, підкоривши у сумі двоборства 175 кг.

У ваговій категорії до 73 кг перше місце посів майстер спорту України з важкої атлетики Віталій Смочек, який у сумі двоборства підняв 280 кг.

Успіх нашої команди підтримав і досвідчений важкоатлет, майстер спорту України Сергій Смочек. У ривку він підняв штангу вагою 130 кг., а у поштовху 172 кг., з сумою двоборства 302 кг впевнено переміг у своїй ваговій категорії до 81 кг.

Підготували спортсменів тренер-викладач з важкої атлетики, майстер спорту України з важкої атлетики Дмитро Марчук та заслужений тренер України з важкої атлетики, майстер спорту з важкої атлетики Володимир Гордійчук.