Меню
Герої не вмирають
Банери

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Здолбунівській райдержадміністрації посилено увагу до об’єктивного, неупередженого розгляду звернень громадян, вирішення порушених у зверненнях питань, в межах чинного законодавства.

Протягом  2016 року до Здолбунівської райдержадміністрації надійшло  605 звернень громадян, що на 348 звернень менше, ніж у минулому році.

Отримано 524 письмові заяви і скарги. Під час особистого прийому до керівництва райдержадміністрації надійшло 81 звернення громадян.

Протягом 2016 року до Здолбунівської райдержадміністрації від органів влади вищого рівня надійшло 126 звернень громадян, що відповідає кількості звернень у минулому році, зокрема:

-від Кабінету Міністрів України надійшло 21 звернення громадян,

-від адміністрації Президента України надійшло 25 звернень громадян,

-від Верховної Ради України надійшло шість звернень громадян,

-від обласної державної адміністрації надійшло 64 звернення громадян,

-від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України надійшло три звернення громадян,

-від Міністерства Юстиції України надійшло одне звернення громадян,

-від Генеральної прокуратури України надійшло два звернення громадян,

-від прокуратури Рівненської області надійшло три звернення громадян,

-від народного депутата України Ляшка О.В. надійшло одне звернення.

Проаналізувавши причини  збільшення надходження звернень громадян, зокрема до органів влади вищого рівня, виявили, що велику кількість з них становлять звернення  жителів міста Здолбунів подружжя Замот (за 2016 рік – 62 звернення, з них від органів влади вищого рівня – 53 звернень). Заявники звертаються протягом багатьох років з різних питань, на які  неодноразово давались конкретні та обґрунтовані відповіді, спеціалістами різних служб проводились перевірки.

Від інших органів, установ, організацій протягом 2016 року до Здолбунівської райдержадміністрації надійшло 12 звернень громадян.

Основними питаннями, що порушувались громадянами у зверненнях, є питання  соціального захисту – 363  звернення громадян.

На другому місці питання комунального господарства – 77 звернень громадян. На третьому  місці перебувають питання аграрної політики і земельних відносин – 23  звернень громадян.

Від пенсіонерів протягом 2016 року на розгляд до Здолбунівської райдержадміністрації надійшло 56 звернень, від інвалідів І, ІІ та ІІІ групи надійшло 24 звернення.

В основному дані категорії громадян зверталися з питань надання матеріальної допомоги на лікування або щодо вирішення соціально-побутових проблем. Їхні прохання задоволені або частково задоволені.

На виконання Указу Президента України розроблено графік проведення перевірок на 2016 рік, який затверджений головою Здолбунівської райдержадміністрації. Протягом 2016 року проводились перевірки у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконкомах місцевих рад, відповідно до затвердженого графіку.

Передбачено прийом громадян з особистих питань керівництвом Здолбунівської райдержадміністрації, який проводиться відповідно до затвердженого графіку. Також  щомісяця розробляються графіки виїзних прийомів головою, першим заступником та заступником голови райдержадміністрації, які розміщуються на офіційному сайті Здолбунівської райдержадміністрації та у  районній газеті «Нове життя».

Головою райдержадміністрації були проведені Дні «віддаленого села» у с. Підгайне Старомощаницької сільської  ради, у с. Святе Будеразької сільської ради та у с. Мала Мощаниця. Заступником голови райдержадміністрації М. Орловим  також було проведено день віддаленого села у с. Зелений Дуб у червні 2016 року.

16 лютого 2016 року було проведено семінар-навчання з секретарями виконкомів місцевих рад, де заслухано питання «Про порядок розгляду звернень громадян» спрямоване на поглиблене вивчення Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008.             

У Здолбунівській райдержадміністрації проводиться  інформування населення про роботу зі зверненнями громадян. Інформація щодо роботи зі зверненнями громадян щокварталу оприлюднюється на офіційному сайті Здолбунівської райдержадміністрації.

Протягом 2016 року  було проведено 13 засідань комісії з розгляду звернень громадян на отримання одноразової грошової допомоги та було надано матеріальної допомоги на суму 230600 гривень для 325 громадян. З них для 129 учасників антитерористичної операції було виділено 64500 гривень.

Забезпечено оперативне реагування на розгляд звернень і вирішення питань, порушених у зверненнях, що надходять на урядову телефонну «гарячу лінію». Протягом 2016 року до Здолбунівської райдержадміністрації на розгляд від урядової телефонної «гарячої лінії» надійшло 406 звернень громадян. Найбільше звернень надійшло щодо питань соціального захисту, а саме щодо надання субсидій та соціальних виплат.

У Здолбунівській райдержадміністрації також забезпечується об’єктивний та ґрунтовний розгляд звернень, що надходять на «гарячу телефонну» лінію Рівненського обласного контактного центру. Протягом  2016 року на розгляд до Здолбунівської райдержадміністрації надійшло 42 звернень. На всі звернення були надані відповіді у встановлені терміни.

Питання роботи із зверненнями громадян, організація їх особистого прийому постійно знаходиться на контролі в Здолбунівській райдержадміністрації.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031