Меню
Герої не вмирають
Банери

На IV Міжнародній енерговиставці «СЕТ-2018» представили техніку нового покоління, а саме –  сонячні батареї та теплові насоси, що генерують тепло із землі та води, опалювальна техніка, керувати якою можна через мобільний телефон та інше.

Цього року делегація зі Здолбунівщини теж відвідала виставку та ознайомилась з новинками в галузі енергозбереження та енергоефективності.

Захід урочисто відкрили на території ТОВ «Рівнетеплоенерго».

«Започаткували виставку у 2015 році як імпульс газозаміщенню. Адже тоді гостро постало питання енергонезалежності держави. Зараз «СЕТ» – не лише демонстрація твердопаливних котлів, це комунікаційний майданчик бізнесу, влади та споживачів задля ознайомлення та впровадження новітніх технологій й правильних рішень. Важливо, що Рівненщина вже другий рік поспіль займає перше місце в Україні у галузі енергоефективності. І без перебільшення виставка цьому сприяла», – зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Окрім котлів, фірми-виробники ще презентували сучасні новинки в галузі енергоефективності. Так, підприємець Євгеній Хоменко представив унікальну опалювальну установку:

«Котел генерує тепло від спалювання агрогранул з соломи, ріпаку та сої. Причому це дуже вигідно. Адже ми отримуємо собівартість гігакалорії майже 400 гривень. Ще однією перевагою є те, що процес повністю автоматизовано, тому присутність кочегара не потрібна. Управління комплексом може проходити через мобільний телефон. Агрогранули ж можна купувати у наших аграрних господарствах».

Активно цікавилися відвідувачі виставки й сонячними батареями, які облаштували просто на мобільному офісі для презентації.

Як розповіли представники виробника, таке обладнання можна встановлювати будь-де – на дахах, огорожах, фасадах приватних будинків та соціальних об’єктах.

«Нині в Україні діє «зелений тариф», який передбачає продаж залишків електроенергії у населення, яке встановило сонячні батареї. І хоча такі станції самоокуповуються за 4-7 років, вони мають кілька переваг. Господарство не лише не платить за свою електроенергію, а й може її продати обленерго. Для цього необхідно заключити договір з підприємством», – розповідають відвідувачам СЕТУ-2018 представники фірми-виробника.

Людно було й біля майданчика з американськими тепловими насосами. Такі пристрої працюють як холодильник, тільки навпаки. Завдяки такому обладнанню можна генерувати тепло для обігрівання санаторіїв, басейнів та готелів. При цьому сировиною для виробництва теплоносія будуть стічні води цих установ, які утворюються від оздоровчих процедур та заміни води.

Нагадаємо, IV Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2018)» працюватиме два дні – 14 та 15 червня. Тут презентують свою продукцію 55 фірм-виробників. Тому усі бажаючі ще економніше використовувати енергоресурси можуть її відвідати.

Паралельно з виставкою відбуватиметься Міжрегіональний форум з енергоефективності.

Визначили й результати обласних конкурсів дитячої творчості «Енергозбереження очима дітей», «Енергоефективність – у творчості дітей» та «Відходам – друге життя».

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031