Меню
Герої не вмирають
Банери

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок».

Термін стажування у США: з 14 квітня до 5 травня 2018 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 23 лютого 2018 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

  • Виробники продуктів харчування;
  • Сільгосппідприємства;
  • 3PL компанії (надання логістичних послуг);
  • Хімічні та фармацевтичні підприємства;
  • Мережеві ритейл компанії.

Програма буде розглядати аспекти транспортування і зберігання в холодному ланцюгу поставок. Потенційні учасники програми повинні приймати рішення щодо питань, котрі стосуються холодного ланцюга постачання своєї компанії.

У програмі братимуть участь компанії з України, Молдови, Росії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану.

Вимоги до кандидатів:

  • Технічна підготовка та відповідний досвід роботи у сфері холодного ланцюга постачання;
  • Мінімум 3 роки досвіду в управлінській посаді (управлінці середньої та вищої ланки, особи, які беруть управлінські рішення в своїй компанії або організації).
  • Володіння англійською мовою не є обов’язковим. Професійні перекладачі-синхроністи забезпечать усний переклад програми.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі проводитиме Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США:  Програма САБІТ покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години; медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності і невелику стипендію, що компенсує частину витрат на харчування та інші витрати.

Мета програми знайомство з американською системою холодного ланцюга поставок.

Приблизна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, до яких можуть входити семінари з нормативів, законодавства, стандартів, сертифікації,  розроблення бізнес-планів, міжкультурних комунікацій, перемовин та управління, як для бізнесу, так і для асоціацій. Далі учасники відвідають американські компанії, що працюють в різних сферах холодної ланки поставок, та зустрінуться з представниками відповідних галузевих асоціацій.

Документи на конкурс:

1. Анкета з фотографією, заповнена російською і англійською мовами;

2.Копія першої сторінки закордонного паспорта (з анкетними даними);

3.Лист-рекомендація (російською і англійською мовами).

Лист-рекомендація повинен бути підписаний керівником компанії і містити опис посадових обов’язків кандидата програми на цей час та згоду на участь у програмі в наведені строки. Якщо кандидат на участь у програмі є директором закладу, до Анкети необхідно додати лист-рекомендацію від бізнес-партнерів зі стислим описом спільних проектів.

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov та SABIT@trade.gov , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку. Документи у форматі .rar не приймаються.

Детальнішу інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.

Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 12, за гіперпосиланням: http://glavrada.org/files/cold-chain-application-2018-ru.doc .

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо, спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:  Email: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov, тел. + 38 044 521 5222, мобільний: + 38 063 298 8267, факс: +38 044 521 5430.

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з їх заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.

 

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728