Меню
Герої не вмирають
Банери

Інваліди – це не просто категорія людей. Це окреме життя. Окремі людські надії на те, що все буде добре. Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з різних причин важко або неможливо самостійно подбати про себе, залежить рівень цивілізованості цього суспільства.

Аліна Литвинець, яка відноситься до категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, звернулася в службу зайнятості і була зареєстрована як безробітна. Наявність обмежень в умовах та в характері праці значно ускладнює підбір підходящої роботи для даної особи. Однак, Аліна Олександрівна мала досвід роботи бухгалтером та економістом, що згідно індивідуальної програми реабілітації є рекомендованими за станом здоров’я. За період перебування на обліку для Литвинець А.О. підбір підходящої роботи здійснювався відповідно до її професійних навичок, знань, індивідуальної програми реабілітації та з урахуванням побажань щодо умов праці. Однак, всі спроби працевлаштуватися були невдалими. Під час наступного відвідування центру зайнятості безробітна була ознайомлена з актуальною вакансією бухгалтера в ТОВ “Металкрафт” та можливістю пройти стажування на даному підприємстві. Аліна Литвинець скористалася цією нагодою підвищити свою кваліфікацію шляхом стажування під конкретне замовлення роботодавця. Після закінчення стажування була працевлаштована у ТОВ “Металкрафт” бухгалтером.

Пані Аліна дала згоду на здійснення індивідуального супроводу після працевлаштування особистим консультантом Русланою Романчук. Спеціалістом проводиться періодичне спілкування з працевлаштованою особою в телефонному режимі. На даний час відомо, що Аліна Олександрівна успішно закріпилася на роботу місті та із задоволенням продовжує працювати на підприємстві.

– Чуйна людина не повинна залишатися байдужою до цієї когорти людей, – говорить Руслана Валентинівна. – Зусилля ближніх мусять бути направлені, в першу чергу, на моральну підтримку людини з обмеженими можливостями, а наші дії, слова зобов’язані допомогти їй реалізувати себе як особистість, щоб досягти своїх успіхів у житті.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031