Меню
Герої не вмирають
Банери

Після проходження служби у Збройних Силах України в зоні проведення антитерористичної операції, Дмитро Хомицький у квітні 2016 року повернувся у своє рідне місто до родини, яка з нетерпінням його чекала. За освітою – інженер обчислювальних комплексов, машин, систем та мереж, навчався в Придністровському державному університеті, з 2008 по 2010 рік працював інженером сервісної служби потужної компанії провайдера зв’язку.

З березня 2015 року по квітень 2016 року – старший лейтенант – оперативний черговий інформаційно-аналітичного відділення командного пункту штабу військової частини, і знову мирне життя.

За допомогою у працевлаштуванні Дмитро звернувся до Здолбунівського районного центру зайнятості. Протягом періоду перебування на обліку у центрі зайнятості активно сприяв пошуку власної зайнятості: ознайомлювався із актуальними вакансіями, відвідував співбесіди з роботодавцями та групові заходи. Спеціалістом центру Іриною Луценко йому було запропоновано звернутись у пошуку роботи до Здолбунівської районної державної адміністрації, яка подала вакансію оператора комп’ютерного набору.

Роботодавець запропонував пройти стажування для здобуття необхідних для подальшої роботи вмінь і навичок, та за цей період можна оцінити ділові та особисті якості стажиста. За результатами стажування Дмитро Хомицький був прийнятий  на роботу в Здолбунівську РДА, за що вдячний службі зайнятості.

Що ж таке стажування на робочому місці? Стажування – це період роботи, у якому передбачено використання освітнього компонента. Метою стажування є набуття досвіду з виконання професійних завдань та обов’язків, удосконалення професійних знань, умінь та навичок, вивчення та засвоєння нових технологій, техніки, набуття додаткових компетенцій (Закон України “Про зайнятість населення”, Ст. 29).

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА:

Стажування має надати тобі можливість:

  • дізнатись, як працюють різні відділи підприємства, та долучитись до виконання різних завдань;
  • побачити, як реалізується та чи інша професійна діяльність у реальних умовах та оцінити кар’єрні перспективи для кожної з них;
  • зрозуміти, які завдання і види діяльності тобі найбільш до душі й на чому тобі треба зосередитись, щоб досягти успіху в обраній професії.

Для того щоб урізноманітнити власний досвід, проявляй власну ініціативу:

  • пропонуй нові додаткові завдання, які ти хотів би виконувати;
  • демонструй зацікавленість у роботі своїх колег, звертайся до них за порадами (це можуть бути поради як у суто професійній сфері, так і щодо кар’єри у певній галузі; наприклад, ти можеш запитати, як вони будували власну кар’єру, і навчитися з їхнього досвіду);
  • намагайся познайомитись із якомога більшою кількістю працівників компанії, розширити коло своїх професійних зв’язків;
  • завжди намагайся отримувати від колег зворотний зв’язок, щоб оцінити, яких знань тобі не вистачає, що ти міг би виконати краще, над чим варто попрацювати, і займайся самоосвітою.

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери