Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості з метою підвищення рівня поінформованості щодо сучасних методів та джерел пошуку роботи, розробки індивідуального плану пошуку роботи з урахуванням власних потреб і сучасних тенденцій на ринку праці, за участю ТзОВ «Вектор Успіху» було проведено тренінг-семінар «Сучасний підхід до пошуку роботи» для безробітної молоді.

У житті кожної людини одним з найважливіших рішень є вибір професії та місця праці. Люди, які шукають роботу, зазвичай, мало уваги приділяють таким складовим елементам цього процесу як резюме та співбесіда з роботодавцем. Крім того, невизначеність власних цілей, причин та можливостей ускладнює процес працевлаштування. Виходячи на ринок праці, безробітні повинні дати відповідь на різні запитання: ким я хочу і можу працювати, де працювати,  за яку оплату, як знайти потенційного роботодавця, як отримати робоче місце, тощо. Саме такий підхід до пошуку роботи є ефективним на сучасному ринку праці.

Використовуючи запропоновані тренером Ольгою Михальчук вправи, під час тренінгу безробітні вчилися визначати власне місце на ринку праці, пріоритетні сфери діяльності та посади для пошуку роботи, обґрунтовували фактори, які необхідно враховувати під час пошуку роботи, характеризували різні джерела пошуку роботи, визначаючи їх позитивні і негативні сторони, вчилися складати резюме, опановували техніку спілкування з роботодавцем та самопрезентації.

На завершення заходу слухачі отримали сертифікати.

Анонси подій
Банери


Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031