Меню
Герої не вмирають
Банери

З особливим піднесенням 1 червня 2016 року у сесійну залу районної ради прийшли діти з опікунських, багатодітних сімей, з особливими потребами та учасників АТО на свято до Міжнародного Дня захисту дітей.

Керівник студії «Зорецвіт» районного центру творчості дітей та юнацтва Юрій Бржечко разом із своїми обдарованими вихованками Кальчук Вікою і Якубчик Вітою представили учасникам заходу, їх батькам, опікунам, гостям літературно-музичну композицію «Спалах споріднених сердець».

Присутні не лише слухали аматорів, а й підспівували виступаючим, були учасниками дійства.

Заступник голови Здолбунівської  райдержадміністрації Микола Орлов привітав усіх зі святом, побажав  здоров’я та творчої наснаги.

Організатори заходу познайомили гостей свята із талановитими дітьми, що були присутні у залі: відмінниками навчання, кандидатами у майстри спорту, учасниками творчих конкурсів, кулінарного шоу тощо.

Далі діти зі старшими друзями помандрували на екскурсію у районний центр зайнятості, де Надія Білоус, спеціаліст установи, провела знайомство із світом професій.

Тетяна Павлова, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, передала усім присутнім привітання від нашого героя земляка, захисника Петра Єрошевича, що перебуває у Львівському госпіталі після звільнення з полону. Вона побажала дітям, жити у мирі, і надалі залишались такими ж чесними один до одного та до себе.

Після завершення свята усі діти отримали подарунки.[print_gllr id=6769]

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери