Меню
Герої не вмирають
Банери

У цей важкий для нашої країни час, коли війна розтягнулася на роки, а північний сусід щоразу демонструє все більшу відірваність від реальності, ми сподіваємося на міць нашої армії та особисту мужність кожного бійця.

Цю мужність українські солдати доводять щодня. І безмежну повагу та захоплення викликають ті, хто, попри все, готовий ухвалити справжнє чоловіче рішення і стати на захист рідної країни.

Здолбунівчанин Тарас Казнодзей довів, що не лише здатен у будь-який час долучитися до захисників держави, а й взірцево виконувати свої обов’язки.

Наприкінці серпня цього року Тараса призвали на навчальні збори до військової частини А1008, яка дислокується у м. Володимир-Волинський Волинської області. Такі навчання відбуваються задля створення військово навченого резерву Збройних сил України.

Під час проходження зборів наш земляк здобув суттєву фахову підготовку за спеціальністю водія – підвізника боєприпасів. До того ж Тарас зумів опанувати низку суміжних спеціальностей, зокрема стрільця, гранатометника. Також пройшов курс стрільб з різних видів стрілецької зброї.

Додому Тарас Казнодзей повернувся з почесною відзнакою: за високий професіоналізм. Начальник Генерального штабу Збройних сил України відзначив військовозобов’язаного почесним нагрудним знаком «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня.

Участь у військових зборах дає змогу підвищити рівень військової підготовки, здобути нові навики  та вдосконалити свої вміння.

Ми ж можемо пишатися нашим земляком, як і всіма бійцями, які з честю виконали та нині виконують свій конституційний обов’язок. Адже солдати, які є прикладом для наслідування, не лише надихають своєю відданістю, а й дають нам змогу щиро вірити у те, що наша країна вистоїть проти навали ворога.

Тарас Володимирович Казнодзей, народився у 1985 році в місті Здолбунів де і донині проживає .

Працює на Здолбунівський залізниці складачем поїздів.

Строкову службу проходив з 2004 по 2005 рік.

Здолбунівщина пишається даним військовозобов’язаним, та висловлює щирі слова вдячності всім військовозобов’язаним які з честю виконали та виконують свій Конституційний обов’язок щодо проходження військової служби та готовності до захисту обороноздатності нашої Держави.

На фото: Тарас КАЗНОДЗЕЙ (зліва) та військовий комісар Здолбунівського районного військового комісаріату Василь МЕЛЬНИЧУК.

За інформацією Здолбунівського районного  військового комісаріату.

Анонси подій
Банери

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031