Меню
Герої не вмирають
Банери

Для фахівців Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості провели тренінг «Пізнай себе» з метою підвищення професійних компетенцій в емоційній сфері та про важливі якості фахівця соціальної сфери.

Тренерами заходу були начальник відділу активної підтримки безробітних Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Надія Білоус та психолог Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості Оксана Кондратюк-Якимець.

Про одну із важливих якостей фахівців соціальної сфери, яка є необхідною для виконання професійної діяльності, для збереження та підтримання власного психологічного благополуччя – емоційну сферу, розповідала Надія Степанівна. «Тільки з набуттям практичного досвіду люди навчаються розпізнавати, усвідомлювати, розуміти та керувати своїми емоціями, почуттями та емоційними станами інших людей, конструктивно вирішувати конфлікти, вміти стабілізувати свій емоційний стан у складних ситуаціях професійного та особистого життя»,- зазначила Надія Степанівна. Під час лекції тренер використовувала слайд-презентацію, обговорення та аналіз відеороликів та притчі, проведення тематичної руханки.

Про важливі професійні якості фахівця та усвідомлення власних перешкод до рівня професіонала з учасниками обговорювала Оксана Василівна, використовуючи вправи «Портрет професіонала» і «Перешкоди та їх подолання» з метафоричними картками. Формуючи портрет якостей успішного фахівця, учасники вправно пов’язували ці риси з частинами тіла людини за видами: інтелектуальні, емоційні, професіональні та вольові. Робота з метафоричними картами сподобалася учасникам, вони з ними працювали вперше і були вражені відкриттями про себе.

Фахівці районної філії підвищили рівень поінформованості та обізнаності щодо шляхів удосконалення вмінь ідентифікувати власні емоції, усвідомлено управляти емоційними реакціями в різних ситуаціях та отримали знання про необхідні вміння та навики фахівця для якісного виконання роботи.

Анонси подій

Банери

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930