Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості проходить Декада зайнятості осіб з інвалідністю. У цей період заплановано низку заходів для безробітних громадян, які мають інвалідність, та учнівської молоді спеціального навчального закладу.

Сьогодні у приміщенні центру зайнятості відбувся тренінг «Успішне працевлаштування осіб з особливими потребами: від мрій до цілей» для безробітних, який провела тренер з ТзОВ «Вектор успіху» Ольга Михальчук. Метою заходу є підвищення рівня поінформованості учасників щодо особливостей працевлаштування осіб з особливими потребами, самооцінки та впевненості у власних силах.

Актуальність сьогоднішньої теми полягає у важливості впровадження нових підходів до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями, щоб люди були впевнені у собі, вміли правильно вести співбесіду з роботодавцем, знати всі методи активного та сучасного пошуку роботи.

Під час тренінгу використовувалися міні-лекції, презентації. Групові обговорення, робота у складі усієї групи та робота із завданнями у методичних матеріалах створювали комфортну атмосферу спілкування. По завершенню заходу деякі учасники підходили до тренера для отримання індивідуальних консультацій та порад.

Безробітні дякували фахівцям служби зайнятості та тренеру Ользі за організацію та запрошення на такий цікавий та корисний захід.

Анонси подій

Банери


Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031